هاشمی: با آنالیز خوب موفق شدیم/ قهرمانی: بازی امروز تشریفاتی بود

سرمربی تیم والیبال بانوان شهرداری قزوین پس از شکست مقابل سایپا گفت: بازی امروز تشریفاتی بود....

به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین بازی هفته دوم لیگ متمرکز والیبال بانوان در گروه A تیم سایپا با نتیجه ۳ بر صفر تیم شهرداری قزوین را شکست داد.

مریم هاشمی سرمربی تیم والیبال سایپا تهران پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری قزوین گفت: از نظر فنی تیم شهرداری قزوین را آنالیز کرده بودیم و با توجه به اینکه بازیکنان به خوبی برنامه را اجرا کردند موفق شدیم در گیم های مختلف پیروز شویم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: تیم شهرداری قزوین تیم توپگیری است و سرویس‌های خوبی می‌زند اما ما با برنامه ریزی موفق شدیم پیروز شویم.

اکرم قهرمانی سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین نیز پس از شکست تمیش مقابل سایپا تهران گفت: دور رفت مسابقات در تهران بازی داشتیم و تیم‌های اکسون و سرو قامتمان بابل را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و به تیم سایپا باختیم. امروز نسبت به دور رفت، سطح کیفی بازی بالا بود. تیم اکسون آماده‌تر مقابل ما ظاهر شد و توانستیم باز هم این تیم را شکست دهیم. تیم بابل را نیز از پیش رو برداشتیم. بازی امروزمان مقابل سایپا با توجه به اینکه صعودمان قطعی بود یک دیدار تشریفاتی شد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین گفت: اما بازی قابل قبولی ارائه دادیم. تیم ما یک تیم جوان است. در مقابل تیم سایپااز بازیکنان ملی پوش استفاده می‌کند. با این حال بازیکنانم عالی بازی کردند و شاید اگر اشکالات داوری نبود می‌توانستیم ست دوم را پیروز شویم. به هر حال تجربه بازیکنان سایپا زیاد است.

وی اظهار داشت: در مجموع برای دور بعد آماده می‌شویم. قطعاً با عملکردی که بازیکنانم داشتند برای بازی مقابل تیم‌های پیکان، ذوب آهن و سایپا امیدوار هستم.

تگ ها


لیگ برتر والیبال مریم هاشمی تیم والیبال سایپا