هاشمی‌نسب: به ناحق ما را بازنده کردند

مربی تیم فولاد خوزستان از داوری دیدار با سایپا گلایه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فولاد در شرایطی بازی امروز مقابل سایپا را واگذار کرد که کادر فنی تیم خوزستانی به شدت نسبت به داوری اعتراض داشتند و معتقد بودند داور عامل باخت آنها بوده است.

مهدی هاشمی‌نسب در زمان خروج از ورزشگاه پاس قوامین در واکنش به داوری دیدار با سایپا اظهار کرد: دیگر خسته شدیم که انقدر درباره داوری حرف زدیم؛ نه تنها ما، تمام تیم‌ها از داوری ناله می‌کنند. امروز همه دیدند که پنالتی ۱۰۰ درصد ما را نگرفتند و گل اولی که دریافت کردیم، اصلا خطای هند نبود و نمی‌دانم داور چطور سوت زد.

او ادامه داد: پارسال همین آقای محترم، همین آقای داور، آقای مهدوی، شهاب گردان را به دلیل اتلاف وقت و اعتراض در دقیقه ۸۰ اخراج کرد، اما امروز بازیکن آنها از دقیقه یک وقت تلف می‌کرد که انگار نه انگار. هر حرفی هم بزنیم، هیچ گوش شنوایی وجود ندارد.

مربی فولاد خوزستان اضافه کرد: امیدوارم آقای مهدوی در قضاوت‌های آینده خود موفق باشد، اما اینطور نمی‌شود و فوتبال ما دارد به یک سمت و سوی نامشخصی می‌رود. امروز ما و فردا یکی دیگر و پس فردا دوباره ما! هر روز یک تیم به داوری اعتراض می‌کند و یک جایی هم نیست که جلوی این داوری‌ها را بگیرد.

هاشمی‌نسب اضافه کرد: آنها هم حق دارند، اما هیچ فردی به این شکل از فوتبال لذت نمی‌برد. نه اینکه باختیم و این حرف‌ها را بزنم ولی خیلی از اوقات هم حقی از دیگر تیم‌ها تضییع شده و آن موقع هم ما راضی نبودیم ولی امروز داور به ناحق و با اشتباهاتش نتیجه را رقم زد.

بازیکن اسبق تیم ملی در خصوص شرایط ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی عنوان کرد: تیم ملی کار سختی دارد، اما بازیکنان فوتبال ایران همیشه نشان دادند که از کارهای سخت سربلند بیرون می‌آیند. امیدوارم تیم ملی ایران در شرایطی قرار بگیرد و نتایجی کسب کند تا همه مردم خوشحال شوند.

هاشمی‌نسب تصریح کرد: تنها دلخوشی مردم همین فوتبال است و امیدوارم به جام جهانی صعود کنیم و شور و نشاط در جامعه به وجود بیاید.

تگ ها


مهدی هاشمی نسب فولاد خوزستان سایپا