هاشمی‌نسب: دوست نداشتم سمت نیمکت بروم

مربی فولاد خوزستان درباره نرفتن سمت اعضای کادر فنی پرسپولیس توضیحاتی ارائه داد....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی هاشمی‌نسب در پایان دیدار فولاد و پرسپولیس گفت: سوپر جام و این تک بازی‌ها انگیزه خاصی برای بازیکنان به وجود می‌آورد و امروز ما به نتیجه‌ای غیر از برد فکر نمی‌کردیم. شرایط بدی در جدول لیگ برتر داریم و امروز می‌خواستیم برنده شویم تا با وضعیت بهتری به ادامه بازی‌ها برویم. خدا را شکر توانستیم برنده شویم و این قهرمانی را به مردم خوزستان تبریک می‌گویم.

او در خصوص دیر اضافه شدن به جمع اعضای کادر فنی جواد نکونام و اینکه شرط گذاشته بود دستیار اول این سرمربی باشد، ابراز کرد: نه، اینطور نیست. یک مقدار مشکل خانوادگی داشتم چون خانواده‌ام از هر چیزی مهم‌تر هستند. پدر و مادرم یک مقدار کسالت داشتند و ترجیح دادم کنارشان باشم و خدا را شکر بهتر شده‌اند و الان در کنار فولاد هستم.

مربی فولاد خوزستان درباره نرفتن سمت نیمکت پرسپولیس قبل از شروع مسابقه ابراز کرد: در تمام دنیا رسم این است که فقط سرمربی به سمت نیمکت تیم حریف می‌رود ولی در ایران اینطور نیست. ۳۰ نفر سمت نیمکت حریف می‌روند و بعد ممکن است در جریان بازی هر اتفاقی بیفتد. همه مربیان دوستان من هستند و هم‌بازیانم بودند ولی این کار یک حرکت دلی است و بعضی اوقات یک نفر دوست ندارد سمت نیمکت تیم حریف برود و اینطور تصمیم می‌گیرد.

هاشمی‌نسب با اشاره به دریافت دو کارت زرد پیاپی و اخراج از کنار زمین عنوان کرد: وقتی که یک مربی از تیم حریف اخراج شد، به نظرم یک مقدار سوت‌ها برگشت و یک خطایی گرفته شد که اصلا خطا نبود یا اگر هم بود، کارت نداشت. این اتفاقات جزئی از فوتبال است و اعتراض همیشه وجود دارد ولی من در آن صحنه مستحق اخراج نبودم.

تگ ها


فولاد خوزستان مهدی هاشمی نسب