هاشمی‌نسب: دیگر وقت آن رسیده که شاهد حضور زنان در استادیوم باشیم

مهدی هاشمی‌نسب مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با استقبال از ورود بانوان به ورزشگاه‌ها، گفت: با توجه به اولتیماتوم فیفا یا ورود خانم ها را به ورزشگاه آزاد می کنند یا فوتبال مان محروم می شود...

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از ورود بانوان به ورزشگاه‌ها استقبال کرد.
به گزارش مدال، مهدی هاشمی نسب در خصوص شرایط فولاد گفت: ما تمرینات خوبی را سپری کرده ایم و قرار است از یکشنبه اردویی را در تهران شروع کنیم. خوشبختانه شرایط تیم مان خوب است و تلاش می کنیم با قدرت فصل را شروع کنیم.
مربی فولاد در خصوص این که آیا این تیم بازیکن جدیدی جذب می کند گفت: ما بازیکنان داخلی مان را جذب کردیم و به دنبال جذب بازیکنان خارجی هم هستیم که احتمالا با جذب بازیکنان خارجی پرونده نقل و انتقالاتی مان بسته می شود.
وی در خصوص اولتیماتوم فیفا برای ورود بانوان به ورزشگاه گفت: به هر حال ما یاد گرفته ایم که همیشه باید زور بالای سرمان باشد تا کاری را انجام دهیم. الان هم با توجه به اولتیماتوم فیفا یا ورود خانم ها را به ورزشگاه آزاد می کنند یا فوتبال مان محروم می شود. به هر حال با توجه به نامه فیفا من فکر می کنم دیگر وقت این رسیده که شاهد حضور زنان در ورزشگاه باشیم.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص انتخاب هم تیمی اش علیرضا امامی فر به عنوان دستیار ویلموتس گفت: انتخاب خوبی بود. به هر حال امامی فر هم در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده و او یا هر مربی جوان دیگری می توانستند دستیار ویلموتس شوند. چرا نباید امامی فر انتخاب نمی شد؟ اتفاقا حضور او و هاشمیان خیلی خوب است چرا که بالاخره مربیان جوان باید در کنار یک مربی بزرگ چیزی یاد بگیرند و بر خلاف کی روش که تمایلی به همکاری با مربیان جوان داخلی نداشت ما می بینیم که این اتفاق با حضور ویلموتس رقم خورده است.

بیشتر بخوانید:

زنوزی خبر داد؛ تراکتورسازی دیگر با بازیکنان سرباز کاری ندارد!

تگ ها


فولاد خوزستان مهدی‌ــ‌هاشمی‌ــنسب لیگ برتر فوتبال ایران ورود بانوان آزاد فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال