هاشمی: ویدیو چک شش امتیاز تیم را برگرداند/ هدف سایپا قهرمانی است

سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: برای تک تک امتیازها برنامه ریزی داشتیم چرا که هدف باشگاه سایپا قهرمانی است....

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین مسابقه از مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان امروز سه شنبه بین دو تیم ذوب آهن اصفهان و سایپای تهران برگزار شد و در نهایت شاگردان مریم هاشمی در تیم سایپا موفق شدند با نتیجه سه بر صفر پیروز شوند.

مریم هاشمی سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم چراکه با نتیجه سه بر صفر هر سه امتیاز را کسب کردیم. برای تک تک امتیازها برنامه ریزی و زحمت کشیده بودیم از بازیکنان به خاطر غیرت و توانمندی‌هایشان تشکر می‌کنم.

هاشمی ادامه داد: خوشبختانه در ۷ بازی که انجام داده‌ایم تمام مسابقات را با نتیجه ۳ بر صفر پشت سر گذاشتیم به غیر از یک بازی مقابل بابلسر که یک گیم را واگذار کردیم و این نشانه خوبی است چرا که باشگاه سایپا حرفه‌ای عمل می‌کند و هدف قهرمانی است. تمام تلاش خود را خواهیم کرد که این اتفاق رخ دهد.

سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا با اشاره به استفاده از ویدیوچک افزود: ویدیوچک امروز به تیم سایپا بسیار کمک کرد چرا که در هر ست ،۳ بار تقاضای ویدئو چک دادم و دو بار موفق بود، در کل ۶ امتیاز به تیم برگشت از فدراسیون والیبال تشکر می‌کنم چرا که این اتفاق به همه تیم‌ها کمک خواهد کرد که حق به حقدار برسد.

تگ ها


والیبال بانوان مریم هاشمی تیم والیبال بانوان سایپا