هاشمی: گزینه وزارت بودم؟ نه برعکس بود

رقیب سرسخت عزیزی خادم در راه گرفتن صندلی ریاست فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد که رئیس جدید فوتبال ایران بتواند بار سنگین مشکلات فوتبال ایران را همراه با تیمش حل کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیومرث هاشمی که رقابت نفس گیری برای تصدی صندلی ریاست فدراسیون فوتبال در ۴ سال آینده داشت، درنهایت با کسب ۳۸ رای در دور دوم انتخابات، در رقابت با عزیزی خادم موفق به پیروزی نشد. او پس از خروج از سالن اجلاس سران اینطور حرف هایش را در حالی که قصد صحبت کردن نداشت ولی با اصرار خبرنگاران مجبور شد، کوتاه صحبت کند، آغاز کرد و گفت: خوب بود؛ خیلی خوب بود. انتخابات در یک فضای دموکراتیک برگزار شد و به آقای عزیزی خادم تبریک گفتیم. ان شاالله که بار سنگین فوتبال کشور را دوستان با تیمی که دارند، بتوانند حل کنند و تیم ملی ما راه پیدا کند به جام جهانی.


او در پاسخ به این سوال که آیا عزیزی خادم می تواند موفق عمل کند، بیان کرد: حتما می توانند. مجمع رای داده است.


از کیومرث هاشمی پرسیدند که آیا نتیجه انتخابات او را ناراحت کرده که او به این سوال اینطور واکنش نشان داد: من اصلا ناراحت نیستم. ما گفتیم باید به رای مجمع احترام گذاشت و اعتماد هم کردیم و رای مجمع هم قابل اعتماد است.


سوال آخر از هاشمی در رابطه با این بود که گفته می شد او گزینه وزارت است. او با یک جمله به این سوال پاسخ داد و جمع خبرنگاران را ترک کرد: نه برعکس بود.

بیشتر بخوانید:

هاشمی: گزینه وزارت بودم؟ نه برعکس بود

عزیزی خادم برنده نفسگیرترین رقابت تاریخ

 

 

تگ ها


فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم کیومرث هاشمی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال