هافبک استقلال خوزستان : به حذف الهلال امیدوارم

هافبک استقلال خوزستان می گوید به پیروزی شان مقابل الهلال و حذف این تیم از رقابت های آسیایی خوشبین است ......

هافبک استقلال خوزستان می گوید به پیروزی شان مقابل الهلال و حذف این تیم از رقابت های آسیایی خوشبین است

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، استقلال خوزستان در چند هفته اخیر در اکثر دیدارهایش بازی شکست خورده را یا با نتیجه تساوی یا پیروزی به پایان می برد. سلمان بحرانی در این باره می گوید: این روش بازی را فقط در دیدارهای آسیایی مان انجام نمی دهیم بلکه در بازی با صبا که آنچنان انگیزه ای نداشتیم بازی باخت را پیروز شدیم. برخلاف نتایجی که در رقابت های آسیایی کسب می کنیم، در اکثر مواقع توپ و میدان دست ماست اما نمی دانم چرا گل های عجیبی از حریفان دریافت می کنیم.
او درباره صعودشان به مرحله بعد گفت: کسی فکرش را نمی کرد استقلال خوزستان باتوجه به شرایطی که امسال پشت سر گذاشته بتواند به مرحله بعدی صعود کند اما بچه های تیم سنگ تمام گذاشتند و با وجود همه سختی ها توانستند امتیازات خوبی را جمع آوری کنند و تیم را به مرحله بعدی ببرند

وی در خصوص میزبانی قطری ها و بازی در این کشور هم افزود: امیدوارم این بار شرایط میزبانی در قطر به نفع استقلال خوزستان باشد. البته به صعودمان به مرحله بعد خیلی خوشبین هستم و حس و فکرم این است که الهلال را حذف و به دور بعد خواهیم رفت

بحرانی در پاسخ به سوالی که آیا در استقلال خوزستان می ماند یا از این تیم جدا می شود گفت: یکسال دیگر با استقلال خوزستان قرارداد دارم، بعد از اتمام بازی های استقلال خوزستان به پیشنهاداتی که به دستم رسیده فکر خواهم کرد و بعد تصمیم می گیرم البته یک طرف این تصمیم گیری هم باشگاه خواهد بود چون با آنها قرارداد دارم.

بازیکن بوشهری خوزستانی ها درباره اینکه شرایط این تیم را برای فصل آینده مساعد می داند یا خیر خاطرنشان کرد: برای سال آینده باتوجه به صحبت هایی که وزیر ورزش بعد از صعودمان به مرحله بعد داشتند امیدوار هستیم. حتی آقای پورموسوی در رختکن به بچه ها گفتند اگر تیم انتقال پیدا کند مطمئن باشید شرایط مالی استقلال خوب خواهد شد و حتی مطالبات سال گذشته شما هم پرداخت می شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال