هافبک اسپانیایی شیاطین‌سرخ خودش را در کاپیتانی نمی‌بیند

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، آندر هررا خودش را واجد شرايط كاپيتان شدن در منچستر يونايتد نمي داند ......

به گزارش  مدال به نقل از  خبرورزشی، آندر هررا خودش را واجد شرايط كاپيتان شدن در منچستر يونايتد نمي داند. وين روني اين تابستان با توجه به جدي تر شدن گمانه زني ها در مورد جدايي اش از سمت كاپيتاني كنار خواهد رفت. او از سال 2014 افتخار كاپيتاني يونايتد را داشته و اين عنوان را از نمانيا ويديچ گرفته بود.

تعدادي از هواداران شياطين سرخ خواستار انتخاب شدن اررا به عنوان جانشين روني در صورت جدايي او هستند چون رويكرد مناسبي را در مسابقات از او شاهد بوده اند اما اين ستاره 27 ساله گفته هنوز به اين جايگاه نرسيده است: «از كساني كه در مورد من اين طور فكر مي كنند ممنونم اما من ترجيح مي دهم با احتياط به اين مسئله نگاه كنم. همه كاپيتان هاي يونايتد به افتخارات زيادي با اين تيم دست يافته اند اما من هنوز اين كار را نكرده ام. اميدوارم يك روز بتوانم به اين سطح برسم اما راستش را بخواهيد من فقط مي خواهم بازي كنم و پيشرفت داشته باشم.»

او با تلاش هاي بي وقفه اش توانست اين فصل بهترين بازيكن فصل لقب بگيرد در حالي كه فصل قبل در تيم لوئي فان خال يك نيمكت نشين بود اما ژوزه مورينيو از او يك بازيكن ارزشمند ساخت. اين بازيكن اسپانيايي مي گويد ترجيح مي دهد به عنوان بازيكني شناخته شود كه بدون در نظر گرفتن سطح عملكردش همه توانش را به كار مي گيرد: «از روز اول در يونايتد از وضعيتم خوشحال بوده ام. تنها چيزي كه مي توانم انجام بدهم اين است هر بازي تمامي توانم را به كار بگيرم و در هر دقيقه حضورم در زمين تلاش كنم. فكر مي كنم هواداران هم همين نظر را دارند. من مي توانم گاهي خوب بازي كنم و گاهي هم نه اما تنها چيزي كه مي توانم ارائه كنم اين است همه توانم را به كار بگيرم. اين همان چيزي است كه هواداران مي خواهند. تا زماني كه همه تلاشت را كرده باشي حتي اگر يك پاس را خراب كني يا اشتباهي داشته باشي هم هواداران تو را مي بخشند. آنها مي خواهند تلاش بازيكنان را ببينند.»

 

تگ ها


اخبار روز آندر هررا منچستر یونایتد فوتبال