هافبک اینتر چشم لیورپول را گرفته است!

لیورپول اکو مدعی شد نیکو بارلا، هافبک اینتر همچنان مورد توجه لیورپول قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنتونیو کونته در همان بدو ورود به رختکن اینتر تقاضای خرید نیکو بارلا، هافبک جوان و ایتالیایی تیم کالیاری را دارد و این بازیکن جوان نیز در اولین فصل حضورش در رختکن نراتزوری تبدیل به یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم شده است، اما شاید آینده او در لیگ برتر انگلیس رقم بخورد.

سایت لیورول اکو گزارش داد باشگاه لیورپول از سال ۲۰۱۸ و از زمان حضور نیکو بارلا در ترکیب کالیاری به دنبال جذب این بازیکن بوده است. در آن مقطع از او به عنوان آندره پیرلوی جدید فوتبال ایتالیا نام برده می شد و اگرچه تیم های زیادی خواهان جذب نیکو بارلا بودند، اما او در نهایت راهی اینتر شد.

اما به نظر می رسد لیورپول روند پیشرفت این بازیکن در ترکیب اینتر را زیر نظر داشته و قصد دارد دوباره برای خرید نیکو بارلا اقدام کند. در ماه های اخیر اخباری در مورد تمایل بارسلونا نیز به خرید نیکو بارلا شنیده شده بود. این در حالیست که بارلا یکی از بازیکنان مورد علاقه کونته محسوب می شود و بی شک اینتر به آسانی اجازه جدایی او را نخواهد داد. پیش از این عنوان شده بود مارسلو بروزوویچ، هافبک ۲۷ ساله و کروات اینتر نیز مورد توجه مرسی سایدی ها قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:
تلاش الدحیل برای خرید دوستاره کنونی چلسی
چاقو خوردن ستاره تاتنهام در قرنطینه
بازگشت گواردیولا به بارسلونا بعید است

تگ ها


اینتر میلان نیکولو بارلا فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات نیکولا بارلا لیورپول اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال