Banner

هافبک برزیلی سابق استقلال: دوست داشتم در دربی گلزنی کنم

فابیوجانواریو، هافبک برزیلی سال‌های دور استقلال هنوز از حسرتش در دربی می گوید....

به گزارش مدال،  هواداران استقلال هنوز فابیو جانواریو هافبک برزیلی و محبوب سالهای دور این تیم را فراموش نکرده اند. او امیدوار است یک روزی دوباره به ایران بازگردد و هواداران را از نزدیک ببیند. با فابیو در خصوص شرایط استقلال و دربی پیش‌رو به صحبت پرداختیم.

 هواداران استقلال هنوز تو را فراموش نکرده‌اند.

هواداران استقلال به من لطف دارند. شاید باورتان نشود ولی آنها هنوز هم در صفحات مجازی پیگیری وضعیت من هستند و حتی روز تولد من را تبریک گفتند. باید از آنها تشکر کنم که من را فراموش نکرده‌اند.

 جالب‌ترین پیامی که از هواداران استقلال دریافت کردید چه بود؟

جالب است هواداران استقلال از من می‌خواستند به این تیم برگردم. خودم هم خیلی دوست دارم یک روزی این اتفاق بیافتد. بهترین خاطره سالهای حضورم در ایران بازی در استقلال بود. من با این تیم به قهرمانی رسیدم، گل قهرمانی زدم و خیلی از اتفاقات شیرین دیگری نیز برای رقم خورد.

 بازی‌های استقلال را پیگیری می‌کنید؟

به هر حال تا زمانی که وقت داشته باشم و کاری برایم پیش نیاید، بازیهای استقلال را نگاه می‌کنم حتی دو بازی آخر این تیم را تماشا کردم و آنها خیلی بدشانس بودند که نتوانستند پیروزی را کسب کنند. به نظر من تیم استقلال در ادامه شرایطش بهتر خواهد شد.

 مربی ایتالیایی در استقلال موفق خواهد شد؟

یکی از بهترین تصمیمات مدیران استقلال در این چند سال آوردن مربی ایتالیایی به این تیم بود. او از کشوری به فوتبال ایران آمده که صاحب سبک در فوتبال است. آنها به نظم و انضباط معروف هستند و همین می‌تواند رمز موفقیت استقلال باشد.

 می‌دانید که دربی هم نزدیک است پیش بینی تان از این دیدار را بگویید؟

دربی هم اتفاقات خاص خودش را دارد. من سابقه حضور در چند دربی را دارم. بازی کردن در این دیدار استرس فراوانی دارد و هر تیمی که بتواند بر احساساتش غلبه کند، می‌تواند سه امتیاز را کسب کند. امیدوارم که استقلال برنده دربی باشد.همیشه در دربی یک حسرتی بر دلم ماند که هیچ‌وقت به آن نرسیدم!

چه حسرتی؟

خیلی دوست داشتم در دربی گلزنی کنم که این اتفاق هیچ‌وقت بریم نیفتاد. گل زدن در دربی همیشه یک لذت خاصی داشته. همیشه می‌دیدم بازیکنانی که در دربی گلزنی می‌کنند تا مدتها هواداران در مورد گل آنها صحبت می‌کردند.

 خودتان نمی‌خواهید مربیگری را شروع کنید؟

کلاسهایش را گذراندم و منتظر فرصتی هستم تا بتوانم تجربیاتم را در اختیار جوانان بگذارم. اگر از ایران پیشنهادی برایم برسد قطعا روی آن فکر می‌کنم.

 

بیشتر بخوانید:

دلخوری هواداران استقلال از رفتار دوگانه فدراسیون مقابل سرخابی ها

تگ ها


باشگاه استقلال هافبک برزیلی پیشین استقلال دربی فابیو جانواریو استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال