هافبک تراکتور در لیست خرید پرسپولیس نیست

هافبک تیم فوتبال تراکتور تبریز در لیست خرید پرسپولیس برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر قرار ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، قهرمانی زودهنگام پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر و ادامه حضور این تیم در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا که بایستی همراه با تیم های استقلال تهران، سپاهان و شهرخودرو مشهد بازی های خود را بصورت متمرکز در کشور قطر برگزار کنند  باعث شده تا یحیی گل محمدی اقدام به ارائه لیست خرید خود به مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه کند.

شیوع بیماری کرونا که منجر به ایجاد تغییرات در برخی قوانین کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شده است مجوز حضور بازیکنان جدید را برای باشگاه هایی که تا زمان برگزاری مسابقات بتوانند نفراتی را جذب کنند داده است تا تیم ها با تقویت لیست بازیکنان خود در ادامه مسابقات که از ۲۴ شهریورماه در دوحه قطر برگزار می شود شرکت کنند.

فرصت اندک باقیمانده تا شروع مجدد این رقابت ها باعث شده تا صحبت هایی درباره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس مطرح شود که در این بین اسم رضا اسدی هافبک فعلی تراکتور نیز مطرح شده است.

این در حالی است که سرمربی پرسپولیس اسم هافبک بلندقامت دفاعی تراکتوری ها را در لیست جذب خود قرار نداده است. حضور همزمان کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سعید حسین پور و محسن ربیع خواه به عنوان هافبک هایی که قابلیت حضور در میانه میدان را دارند باعث شده تا گل محمدی تصمیمی برای اضافه کردن نفر جدید به این اسامی نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:

ادامه عنصر آرامش در تیم گل‌محمدی/ لیست خرید پرسپولیس بی‌ستاره است

ورود وزارت ورزش به قرارداد نجومی فوتبالیست‌ها/ پای مدیران وسط آمد

 

 

تگ ها


رضا اسدی فوتبال تیم فوتبال پرسپولیس تیم‌فوتبال تراکتور فوتبال ایران پرسپولیس Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال