هافبک تراکتور: کار کردن با دنیزلی جذاب است

سعید مهری هافبک جدید تراکتور از جذابیت‌های کار کردن زیر نظر مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای این تیم گفته است....

سعید مهری هافبک جدید تراکتور از جذابیت‌های کار کردن زیر نظر مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای این تیم گفته است.

سعید مهری: امسال تراکتور تمریناتش را نسبت به سایر تیم‌ها خیلی زودتر شروع کرده و از نظر کیفیت و تنوع تمرینات در بهترین شرایط قرار داریم.

به گزارش مدال، سعید مهری هافبک جدید تیم تراکتور افزود: امکانات باشگاه از نظر زمین‌های تمرین، زیرساخت‌ها، البسه بازیکنان و ... فوق العاده بوده و مدیریت باشگاه تمام شرایط را برای موفقیت تیم فراهم کرده‌ است.

مهری ادامه داد: کار کردن زیر نظر دنیزلی نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد و در واقع هر کدام از جلسات تمرینی، کلاس درسی برای بازیکنان است.

هافبک جوان و پرقدرت تیم تراکتور با اشاره به اهداف بازیکنان این تیم در لیگ نوزدهم گفت: تنها با قهرمانی می‌توان محبت‌های آقای زنوزی و مدیریت باشگاه را جبران کرد، ولی نباید از هم اکنون حرف از قهرمانی بزنیم، معتقدم باید بازی به بازی پیش رفته و سعی کنیم همیشه بهترین عملکرد را داشته باشیم.

این هافبک تراکتور ادامه داد: همچنین ضرورت دارد از حواشی به دور باشیم؛ چرا که حاشیه به بهترین تیم جهان هم می‌تواند آسیب زده و مانعی برای موفقیتش شود. 

وی در پایان تاکید کرد: آرزوی هر فوتبالیست آذربایجانی بازی در تراکتور بوده و خدا را شکر من خیلی زود به این آرزویم رسیده‌ام، هواداران یقین داشته باشند که برای موفقیت تراکتور و سربلندی هوادارانمان حتی جان هم می‌دهیم.

اخبار مرتبط:
غیبت دو هفته‌ای دژاگه در تمرینات تراکتور
واکنش تراکتور به جدایی استوکس

تگ ها


تراکتور تراکتورسازی سعید مهری تمرین تراکتور مصطفی دنیزلی