هافبک تیم فوتبال استقلال در کمیته انضباطی

هافبک آبی پوشان که گفته می‌شد به دلیل جر و بحث با یکی از اعضای کادر فنی از حضور در تمرین منع شده بود، با حضور در کمیته انضباطی توضیحاتش را ارائه می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بعد از کنار گذاشتن قطعی محمد دانشگر در پی ادامه اعتراضات وی و انتشار یک استوری جنجالی در صفحه شخصی‌اش از سوی فرهاد مجیدی، فرشید باقری هم به دلیلی که جر و بحث با یکی از اعضای کادر فنی بیان شده بود، از حضور در تمرین منع شد تا تکلیف وی در کمیته انضباطی مشخص شود.

قرار است امروز جلسه کمیته انضباطی باشگاه با حضور باقری، مدیر برنامه او و اعضای کمیته انضباطی در باشگاه برگزار شود تا باقری هم توضیحات خود را در این زمینه ادا کند. باقری بعد از اسماعیلی و دانشگر سومین بازیکنی است که در ماه‌های اخیر به کمیته انضباطی باشگاه احضار شد.

گفته می شود احتمالا این بازیکن با جریمه نقدی مواجه شده و سپس مجوز حضور در تمرینات را با عذر خواهی از کادر فنی پیدا می‌کند. 

استقلال در حالی این روزها به کانون اتفاقات مختلف تبدیل شده که این تیم در آستانه یک دیدار حساس در جام حذفی مقابل پرسپولیس قرار دارد. 

آبی پوشان پیش از بازی با پرسپولیس در جام حذفی، در آخرین هفته از لیگ برتر میهمان شاهین بوشهری هستند که سقوطش به دسته اول قطعی شده است و این دیدار که امتیازات آن برای سهمیه آسیای آبی پوشان بسیار مهم است از ساعت ۲۰:۴۵ روز پنجشنبه ۳۰ مرداد برگزار می‌شود. 

بیشتر بخوانید:

جزئیات راه‌اندازی مدرسه کشتی استقلال و دعوت از باشگاه پرسپولیس

اتفاقی که مانع از تمدید قرارداد بازیکن استقلال شد

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فرشید باقری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال