هافبک تیم ملی امید: اهمیت بازی با استرالیا را درک می‌کنیم

هافبک تیم فوتبال المپیک ایران معتقد است این تیم بیش از هر زمان دیگری به حمایت همه جانبه و انرژی مثبت اهالی فوتبال نیاز دارد....

هافبک تیم فوتبال المپیک ایران معتقد است این تیم بیش از هر زمان دیگری به حمایت همه جانبه و انرژی مثبت اهالی فوتبال نیاز دارد.

به گزارش مدال و به نقل از فدراسیون فوتبال، ابوالفضل رزاق‌پور که به همراه تیم امید در اردوی قطر حضور دارد در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت: خوشبختانه شرایط خوبی در تیم حاکم است، بچه‌ها همدل و متحد هستند و انگیزه زیادی دارند که بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند. امیدوارم همه اهالی فوتبال در این فرصت باقیمانده از تیم حمایت کنند، این بچه‌ها می‌خواهند خودشان را ثابت کنند و انگیزه زیادی دارند.

رزاق‌پور اضافه کرد: بین بچه‌ها جو بسیار خوبی دیده می‌شود و شور و شوقی که می‌تواند به موفقیت ما کمک کند. برای رسیدن به هدفمان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم. خواسته زیادی هم نداریم، فقط می‌خواهیم که در این زمان باقی‌مانده از نماینده ایران حمایت کنند تا انگیزه و روحیه لازم را داشته باشیم. بازی با استرالیا برای همه اعضای تیم بسیار مهم است و اهمیت این مسابقه را به خوبی درک می‌کنیم. می‌دانیم این بهترین فرصت است که خودمان را محک بزنیم و امیدواریم با اجرای خواسته‌های کادر فنی در این بازی نمایش شایسته‌ای ارائه بدهیم.

بیشتربخوانید:

شاهرودی:طلسم المپیک بشکند مثل ملبورن حماسه‌ساز می‌شویم

تگ ها


اخبار تیم امید بازی تدارکاتی تیم امید مقابل استرالیا فوتبال