هافبک رئال مادرید از حضور نیمار در این تیم استقبال کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آینده نیمار دو هفته است که سوژه رسانه جهان شده است، برخی از بازیکنان نیز به این موضوع واکنش نشان می دهند ......

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آینده نیمار دو هفته است که سوژه رسانه جهان شده است، برخی از بازیکنان نیز به این موضوع واکنش نشان می دهند. این بار کاسمیرو (بازیکن رئال مادرید) در این باره اظهار نظر کرد و گفت : نیمار می تواند درباره آینده اش تصمیم بگیرد. او می داند چه کار کند. چرا در رئال مادرید بازی نکند؟ این جا همه از او استقبال می کنند.

کاسمیرو در تیم ملی برزیل با مهاجم بارسلونا هم بازی است. او درباره گفت و گو با نیمار گفت : با او صحبت نکردم. در رابطه با نیمار بهترین ها را آرزو می کنم. او بازیکن بزرگی است و تحسینش می کنم. او می داند چه کاری انجام دهد و پدر او (مدیر برنامه اش) نیز انسان بزرگی است و می داند بهترین تصمیم کدام است.

بازیکن مادرید در ادامه افزود: نیمار اگر بارسلونا را ترک کند برای او آرزوی موفقیت می کنم اگر هم بماند چنین آرزویی دارم. نیمار برای تیم ملی مهم است به همین خاطر دوست داریم بهترین اتفاق برایش رخ دهد.

به نظر می رسید آینده نیمار با پستی که جرارد پیکه بامداد دوشنبه منتشر کرد مشخص شده است. مدافع بارسا با منتشر کردن عکسی از خودش و نیمار نوشت: او (نیمار) می ماند.

با این حال یکی از نزدیکان بازیکن برزیلی در مصاحبه با ESPN گفت معنای این تصویر را نمی فهمم.

همچنین بازیکنان بارسا حرکت پیکه را جدی نگرفتند. یوردی آلبا گفت : از پیکه بپرسید. امیدوارم شوخی نباشد. من با نیمار صحبت نکردم.

باشگاه بارسلونا امیدوار است که نیمار تا چند ساعت آینده درباره آینده اش تصمیم گیری کند و به شایعات پایان دهد

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior رئال مادرید فوتبال