هافبک سابق پرسپولیس، دومین خرید شهر خودرو

هافبک بازیساز فصل گذشته نساجی که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد، با مدیران باشگاه شهر خودرو به توافق نهایی رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از آغاز تمرینات تیم فوتبال شهر خودرو خراسان از روز گذشته، محمدرضا مهاجری سرمربی باتجربه این تیم لیستی از نیازمندی‌های خود برای خرید بازیکن و تقویت تیم فوتبال شهر خودرو را به مدیران باشگاه ارائه کرده که براساس لیست وی، مذاکرات با چند بازیکن در حال انجام است؛ اولین بازیکن که با باشگاه مشهدی به توافق رسید، سعید جلالی‌راد بود که روز گذشته در تمرین تیم هم حاضر شد.

حالا از مشهد خبر می‌رسد که دومین خرید این تیم هم بازیکنی است که سابقه پوشیدن این تیم مشهدی را دارد! میلاد کمندانی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال نساجی که با پوشیدن پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران شهرت یافت و سپس در تیم فوتبال پدیده زیرنظر محمدرضا مهاجری عملکرد خوبی از خود نشان داد، پس از حضور در تیم‌هایی چون ملوان، گل‌گهر و نساجی تصمیم به بازگشت به مشهد گرفته است.

او پس از مذاکراتی که با مدیران باشگاه شهر خودرو داشته، به توافق نهایی دست یافته و احتمالا از امروز و یا فردا در تمرینات تیم فوتبال شهر خودرو حضور پیدا خواهد کرد؛ با این وصف، میلاد کمندانی دومین خرید تیم مشهدی در بازار نقل و انتقالاتی تابستانی در فاصله ۴۰ روز تا آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران است.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فوتبال ایران پرسپولیس شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال