هافبک منچستر به بارسلونا می رود؟

بارسلونا که قصد جذب یک هافبک را دارد این روزها روی ستاره هلندی منچستریونایتد تمرکز کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، دونی فان دبیک در تابستان سال گذشته و با انتقالی ۴۰ میلیون پوندی از آژاکس راهی اولدترافورد و هواداران منچستریونایتد تصور می کردند خیال شان تا سال ها از داشتن یک هافبک جنگنده در میانه میدان راحت است. اما فصل اول حضور دنی فن دبیک در ترکیب یونایتد چندان خوب پیش نرفت و او با تحمل نیمکت نشینی های متوالی، تنها چهار بار در لیگ برتر در ترکیب ثابت اوله گونار سولسشر قرار گرفت.

سرمربی جوان و نروژی گزینه هایی مانند برونو فرناندز، پل پوگبا، اسکات مک تومینای، فرد و نمانیا ماتیچ را به فن دبیک ترجیح داد و حالا این هافبک ۲۵ ساله و هلندی قصد جدایی از یونایتد را در سر دارد. 

اخیرا رسانه های انگلیسی ادعا کرده بودند که منچستر در مذاکره با رئال برای جذب رافا واران پیشنهاد داده تا فن دبیک راهی باشگاه مادریدی شود اما امروز موندودپورتیوو گزارش داد که فان دبیک یکی از گزینه های بارسلونا برای تقویت خط میانی است.

به خصوص پس از ناکامی در جذب جینی واینالدوم، بارسا سخت در تلاش است تا بتواند هافبک باکیفیت دیگری را به خدمت بگیرد.

فان دبیک در تیم ملی هلند سابقه کار زیر نظر رونالد کومان سرمربی بارسلونا را دارد ولی مشکل بزرگ اینجاست که یونایتد حاضر نیست فان دبیک را ارزان از دست بدهد. شیاطین سرخ برای جذب او ۴۰ میلیون پوند هزینه کرده اند.

برای رفع این مشکل، بارسا تمایل دارد فان دبیک را قرضی با بند خرید دائمی جذب کند. باید دید مذاکرات در روزهای آتی چگونه پیش خواهد رفت.

تگ ها


دنی فن دبیک فوتبال جهان منچستر یونایتد بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال