هافبک کلمبیایی کهکشانی ها در یونایتد/پای آدیداس در میان است

منچستریونایتد در آستانه به خدمت گرفتن هافبک کلمبیایی کهکشانی ها است، اما اعلام رسمی این انتقال با تأخیر مواجه خواهد شد ......
منچستریونایتد در آستانه به خدمت گرفتن هافبک کلمبیایی کهکشانی ها است، اما اعلام رسمی این انتقال با تأخیر مواجه خواهد شد ...

منچستریونایتد در آستانه به خدمت گرفتن هافبک کلمبیایی کهکشانی ها است، اما اعلام رسمی این انتقال با تأخیر مواجه خواهد شد.

به گزارش مدال -پیوستن خامس رودریگس به باشگاه منچستریونایتد به نظر قطعی می رسد، اما حالا خبر می رسد که اعلام رسمی این هافبک کلمبیایی به عنوان خرید جدید این باشگاه انگلیسی به تأخیر بیفتد.

بر اساس گزارش روزنامه آنلاین «اوکی دیاریو» اسپانیا، هم خامس و هم منچستریونایتد تمایل دارند تا در پایان هفته جاری این انتقال را علنی کنند، اما اسپانسر باشگاه منچستریونایتد یعنی «آدیداس» اعلام رسمی این انتقال را به تأخیر می اندازد.

طبق گزارش این نشریه اسپانیایی، «آدیداس» ابتدا می خواهد تکلیف وین رونی، کاپیتان شیاطین سرخ مشخص شود و در صورت جدایی این بازیکن از این تیم، پیراهن شماره «10» به خامس رودریگس داده شود و سپس اعلام رسمی صورت بگیرد.

به هر حال اعلام رسمی پیوستن خامس به شیاطین سرخ کاملاً بسته به حل شدن این مشکل و مشخص شدن آینده رونی در این تیم دارد.

در سوی دیگر با جدایی خامس رودریگس از رئال مادرید، گفته می شود پیراهن شماره «10» کهکشانی ها احتمالاً به لوکا مودریچ، ایسکو و یا آسنسیو خواهد رسید.