هافبک‌ یونایتد به توهین های نژادپرستانه پاسخ داد

فرد، هافبک برزیلی منچستریونایتد، به توهین های نژادپرستانه که بعد از دیدار برابر لستر سیتی علیه او مطرح شد، واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، شکست تلخ و ناامید کننده منچستر یونایتد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس برابر لسترسیتی باعث شد که این تیم امید خود را برای کسب یک جام دیگر نیز از دست بدهد و فشار روی کادر فنی و البته بازیکنان این تیم به اوج خود برسد.

فرد، هافبک برزیلی منچستریونایتد، بازیکنی بود که در دیدار برابر لسترسیتی عملکرد ناامید کننده ای از خود ارائه داد و چند اشتباه تاثیرگذار در طول مسابقه انجام داد؛ موضوعی که باعث شد پس از بازی هواداران منچستریونایتد دست به یک اقدام شرم آور زده و با حضور در صفحه شخصی این بازیکن به به او توهین نژادپرستانه کنند؛ اتفاقی که پیش از این هم در طول این فصل بارها رخ داده بود و به نظر می‌رسد که به یک مشکل بزرگ در فوتبال انگلیس تبدیل شده است.

در همین ارتباط فرد بعد از این توهین های نژادپرستانه در صفحه اینستاگرام خود به این مسئله واکنش نشان داد و نوشت: " نظرات در شبکه‌های اجتماعی پر از نفرت و بیشتر از همه نژادپرستی است. ما نمی‌توانیم چنین فرهنگی را تحمل کنیم. ما نمی‌توانیم آن را بپذیریم. ما همیشه باید با آن مبارزه کنیم. ما بزرگ تر و بهتر از این هستیم. کافی است."

تگ ها


منچستر یونایتد