هافبک یوونتوس با بارسلونا به توافق رسید

میرالم پیانیچ، هافبک خلاق یوونتوس در آستانه انتقال به بارسلونا قرار گرفته است....


به گزارش "ورزش سه"، تلویزیون بارسلونا امروز در گزارشی مدعی شد میرالم پیانیچ پیش از این با باشگاه بارسلونا برای بستن قراردادی چهار ساله به توافق رسیده و مقصد نهایی او برای فصل بعد قطعا استادیوم نوکمپ خواهد بود. این منبع مدعی شد هافبک صرب یوونتوس همیشه علاقمند بوده روزی در بارسلونا بازی کند و علیرغم تمایل یوونتوس به تمدید قرارداد میرالم پیانیچ به مدت یک فصل دیگر، هنوز توافقی در این خصوص صورت نگرفته و انتقال او به بارسا قطعی است.

اما نحوه انتقال این بازیکن به بارسلونا در هاله ای از ابهام قرار دارد. آرتور ملو، هافبک برزیلی بارسا گزینه مورد نظر یوونتوس برای معاوضه با میرالم پیانیچ است، اما خود این بازیکن تمایل زیادی به ماندن در بارسا دارد و بلوگرانا نیز نمی خواهد این مهره ارزشمند را از دست بدهد.

در هفته های اخیر نام دیگر بازیکنان بارسلونا از جمله ساموئل اومتیتی، ایوان راکیتیچ و نلسون سمدو به عنوان گزینه های احتمالی انتقال به یوونتوس مطرح شده و ممکن است یکی از این بازیکنان به عنوان بخشی از قرارداد پیانیچ راهی تورین شوند. به هر حال چیزی که مشخص شده این است که خود پیانیچ با مدیران بارسا به توافق رسیدن و حالا مذاکرات بین طرفین باقی مانده است.

تگ ها


میرالم پیانیچ آرتور ملو یوونتوس بارسلونا