هافبک یوونتوس شاگردان آنچلوتی می‌شود؟

به نظر می رسد که منچستریونایتد و اورتون دو مقصد احتمالی هافبک فرانسوی یوونتوس یعنی آدریان رابیو در صورت جدایی خواهند بود....

به گزارش "ورزش سه"، هافبک فرانسوی در تابستان سال گذشته و در یک انتقال رایگان از پاری سن ژرمن جدا شد و به یوونتوس پیوست. آدرین رابیو این فصل در همه رقابت ها برای بیانکونری در ۲۴ بازی به میدان رفته که البته در اکثر آنها کار را به عنوان نیمکت نشین آغاز کرده است.

رابیو به همراه گونزالو ایگواین تنها بازیکنان یوونتوس هستند که بعد از شیوع ویروس کرونا در ایتالیا این کشور را ترک کردند اما هنوز به تورین بازنگشته اند. البته بر اساس ادعای گاتزتا دلو اسپورت، هافبک فرانسوی فعلا هیچ برنامه‌ای برای بازگشت به تورین دارد و قصد دارد مدت دیگری را خارج از ایتالیا پشت سر بگذارد. این در حالی است که حالا تمرینات انفرادی تیم‌های حاضر در سری آ آغاز شده است.

عملکرد نه چندان خوب رابیو در ترکیب یوونتوس باعث شده شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی او از این تیم به گوش برسد. گفته می شود که مادر این بازیکن فرانسوی مذاکرات خود را با باشگاه اورتون انجام داده و این احتمال وجود دارد که رابیو در تابستان شاگرد کارلو آنچلوتی شود.
همچنین باشگاه منچستریونایتد نیز یکی دیگر از مشتریان جدی این بازیکن به حساب می آید.

تگ ها


اورتون آدریان رابیو کارلو آنچلوتی منچستر یونایتد یوونتوس