هالند، آماده برای پیوستن به باشگاهی بزرگ

لوتار ماتئوس می‌گوید ارلینگ هالند ماشین گلزنی دورتموند از همین حالا آماده ترک این تیم و پیوستن به باشگاهی بزرگ‌تر است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ارلینگ هالند ستاره ۲۰ساله بوروسیا دورتموند در یک سالی که از پیوستنش به این تیم آلمانی گذشته به ماشین گلزنی زردپوشان وستفالیا تبدیل شده و نرخ گلزنی اش بیشتر از یک گل در هر بازی بوده. ولی لوتار ماتئوس می‌گوید زمان جدا شدن هالند از دورتموند فرا رسیده و او از همین حالا آماده پیوستن به باشگاهی بزرگ‌تر است.

ماتئوس در این باره گفت: " حضور هالند نه تنها به نفع دورتموند بوده بلکه به نفع کل بوندس لیگا است. او در بیست سالگی یک ماشین گلزنی است. او به تیمش انرژی مثبت تزریق کرده و گل هم می‌زند. هیچکس نمی‌تواند جای او را در دورتموند بگیرد".

اسطوره فوتبال آلمان در گفتگو با وبسایت بوندس لیگا در این باره گفت: " ارلینگ هالند در دورتموند شرایطی مثل شرایط لواندوفسکی در بایرن مونیخ را دارد. او در پیشانی خط حمله نه تنها وظیفه گلزنی را به عهده دارد بلکه کل تیم را دنبال خودش می‌کشد. او در بیست سالگی به یک رهبر تبدیل شده است. ولی از همین حالا می‌توان منتظر جدا شدن او از دورتموند شد و هالند به نظر من خودش را برای پیوستن به باشگاهی بزرگ‌تر آماده کرده است".

بیشتر بخوانید:

زمان بازگشت ارلینگ هالند به میادین مشخص شد

یک جایزه جدید برای پسر طلایی دورتموند

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند ارلینگ هالند فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال