هالند: تازه به دورتموند آمده ام؛ کجا بروم؟

ارلینگ هالند ستاره نروژی بوروسیا دورتموند، هرگونه شایعات مربوط به جدایی اش را تکذیب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ارلینگ هالند پدیده نروژی این فصل اروپا زمستان گذشته سالزبورگ را به مقصد بروسیا دورتموند ترک کرد و در این تیم هم به درخشش ادامه داده است. هنوز شش ماه از این انتقال نگذشته ولی شایعات در مورد جدایی او به گوش می رسند.

شایعاتی که حکایت از انتقال او به رئال مادرید دارند اما این اتفاق شاید در تابستان پیش رو ممکن نباشد. وضعیت اقتصادی بد باشگاه ها پس از شیوع کرونا هر انتقال گران قیمتی را با تردید مواجه کرده است.

هالند فصل جاری با پیراهن سالزبورگ و دورتموند توانسته ۴۴ گل بزند و ۱۰ پاس گل بدهد و بدون شک فصل بعد، امید اول دورتموند برای رقابت با بایرن در کورس قهرمانی بوندسلیگا خواهد بود.

گفته می شود که می توان بند فسخ ۷۵ میلیون یورویی او را از ژانویه ۲۰۲۱ فعال کرد ولی هالند فعلا هیچ تمایلی برای جدایی از دورتموند ندارد.

او در این رابطه گفت:« چندان به آینده فکر نمی کنم و در زمان حال زندگی می کنم. هر زمان وقتش برسد، تصمیم خواهم گرفت که چه چیزی به صلاح فوتبالم است. من تازه به دورتموند پیوسته ام و این تصمیم را با اطمینان خاطر و بررسی همه جوانب گرفتم. دورتموند یکی از بهترین تیم های دنیاست و تا ۲۰۲۴ نیز قرارداد دارم. در واقع چند ماهی نیست که اینجا هستم و فعلا اصلا و ابدا به جدایی فکر نمی کنم.»

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


بروسیا دورتموند ارلینگ هالند فوتبال جهان Erling Håland بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال