هالند: دورتموند من را تحت فشار گذاشته است

ارلینگ هالند، ستاره بلژیکی، از رفتارهای مدیران باشگاه بروسیا دورتموند انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هالند در چند فصل اخیر نمایش درخشانی را از خود ارائه  کرده و همین باعث شده که به یکی از جذاب‌ترین بازیکنان اروپایی در  سن ۲۱ سالگی تبدیل شود.

باشگاه‌های بزرگ بسیاری در حال بررسی شرایط این بازیکن هستند  قصد دارند پیشنهادهایی را برای جذب او ارائه کنند.

دورتموند شب گذشته در دیدار برابر فرایبورگ با نتیجه ۱-۵ به پیروزی برسید و هالند نیز موفق شد در این بازی برای تیمش دبل کند اما در صحبت‌های پس از بازی به رفتارهای مدیران این باشگاه اعتراض کرد.

این ستاره بلژیکی به ویاپلی گفت:« در شش ماه اخیر تصمیم گرفتم که هیچ چیزی درباره دورتموند نگویم که بی‌‌احترامی‌ای به این تیم باشد. اما حالا این باشگاه من را تحت فشار قرار داده تا تصمیم بگیرم. تمام چیزی که می‌خواهم این است که فوتبال بازی کنم.»

هالند در ادامه نیز به انتقاد از رفتار مدیران دورتموند پرداخته و اضافه کرد:« آنها من را برای تصمیم‌گیری درباره آینده تحت فشار گذاشته‌اند و این یعنی باید خیلی زود تصمیمی بگیرم. من از اول گفتم که می‌خواهم روی فوتبال تمرکز کنم چون در این صورت در اوج هستم، نه وقتی مسائل دیگر ذهنم را مشغول کرده است. اما مدتی است که تحت فشار آنها هستم. بنابراین زمان آغاز کردن اتفاقات رسیده است. تنها کاری که می‌خواهم انجام دهم این است که فوتبال بازی کنم اما در حال حاضر نمی‌توانم.»

قرارداد هالند با باشگاه دورتموند تا سال ۲۰۲۴ است اما انتظار می‌رود که این بازیکن خیلی زودتر از پایان مهلت قانونی قراردادش از این تیم جدا شود. گفته می‌شود بند فسخ ۷۵ میلیون یورویی نیز در قرارداد او با دورتموند وجود دارد.

هالند تا به حال موفق شده ۷۸ گل در ۷۷ بازی برای این تیم در تمامی رقابت‌ها به ثمر برساند.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال