هالند می خواهد با رونالدو در یونایتد همبازی شود

باشگاه منچستریونایتد آماده است تا برای خرید ارلینگ هالند، ستاره گلزن دورتموند وارد عمل شود....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در تابستان امسال دست به خریدهای بزرگی زده و ستاره هایی چون کریستیانو رونالدو و جیدون سانچو را برای تقویت  خط حمله خود جذب کرد. اما با توجه به جدایی احتمالی ادینسون کاوانی در تابستان سال بعد و علیرغم انتقال کریستیانو رونالدو، منچسستریونایتد سعی خواهد کرد در تابستان سال ۲۰۲۲ ارلینگ هالند را نیز به خدمت بگیرد. ESPN مدعی شد جذب کریستیانو رونالدو به یونایتد کمک می کند تا برای خرید ارلینگ هالند  با مینو رایولا به توافق برسد، زیرا این بازیکن علاقه زیادی دارد با ستاره پرتغالی همبازی شود و حالا ممکن است این اتفاق در اولدترافورد رخ بدهد.

همچنین اوله گونار سولسشر نیز بسیار علاقمند است تا هموطن خود ارلینگ هالند نروژی را به اولدترافورد بیاورد. این دو در گذشته و در مولده تیم با هم کار کرده بودند و حالا ممکن است این بار هالند در اولدترافورد شاگرد سولسشر شود.

بند آزادسازی این بازیکن با رقمی در حدود ۷۵ میلیون یورو در تابستان سال ۲۰۲۲ فعال می شود و البته بی تردید یونایتد کار دشواری در بین این همه مشتری متمول برای خرید هالند خواهد داشت. البته در صورتی که خود این بازیکن خواهان انتقال به یونایتد باشد، مدبران این باشگاه از شانس بالاتری نسبت به دیگر رقبا برای جذب او برخوردار خواهند بود.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد