هالند: می‌خواهم با پیراهن دورتموند قهرمان شوم

ارلینگ هالند ستاره نروژی دورتموند آب پاکی روی دست منچستریونایتد و رئال مادرید ریخت و اعلام کرد قصد ماندگار شدن در تیم آلمانی را دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ارلینگ هالند مهاجم نروژی گلزن بوروسیا دورتموند با اصرار بر اینکه قصد ماندگار شدن در این تیم را دارد و هدفش قهرمانی در بوندس لیگا با پیراهن دورتموند است امیدهای منچستریونایتد و رئال مادرید برای انتقال خود را ناامید کرد.

منچستریونایتد پیش از آنکه هالند در ماه ژانویه راهی دورتموند شود خواهان او بود ولی ستاره نروژی سر از دورتموند در آورد. شیاطین سرخ با شروع تابستان بار دیگر مترصد بودند که در صورت امکان او را به اولدترافود منتقل کنند. رئال مادرید هم رئیسش فلورنتینو پرز هم علاقه زیادی به هالند نشان داده و قصد داشتند او را راهی برنابئو کنند.

اما هالند در مصاحبه با روزنامه آلمانی بیلد آب پاکی روی دست این دو باشگاه ریخت و گفت قصدش ماندگار شدن در وستفالیا است. هالند در این مصاحبه گفت: " من با دورتموند قراردادی بلندمدت تا سال ۲۰۲۴ دارم. در هر صورت هدف بزرگ من این است که با دورتموند قهرمان بوندس لیگا شوم و موفقیتهای بزرگ را با هواداران مان جشن بگیرم".

پدیده نروژی در ادامه صحبتهایش گفت: " ما کیفیت لازم برای قهرمانی را داریم ولی حرف زدن به تنهایی کافی نیست. بایرن با استمراری که در موفقیت هایش داشته به یک تیم برجسته و متمایز تبدیل شده".

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد 

تگ ها


بروسیا دورتموند ارلینگ هالند فوتبال جهان Erling Håland بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال