هانسی فلیک: آیا من عصبی به نظر می رسم؟

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ برنامه بازی های تیمش را فشرده توصیف کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ فردا شب و در استادیوم خالی از تماشاگر آلیانس آره نا در سوپرجام آلمان به مصاف دورتموند خواهد رفت و باواریایی ها امیدوار به فتح یک جام دیگر هستند. هانسی فلیک در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شده و مدعی شد هنوز در مورد ترکیب اصلی تیمش برای بازی فردا شب تصمیم نگرفته است.

شرایط تیم در بازار نقل و انتقالات: "میشل کویزانس و خاوی مارتینز امروز کنار دیگر تمرین کردند، بنابراین من تصور می کنم که آنها فردا در لیست بایرن خواهند بود. همه ما می دانیم که شرایط پیش از بسته شدن پنجره تابستانی آسان نیست. ما هنوز تا پنج اکتبر فرصت داریم و میشل و جاوی هنوز بخشی از تیم ما هستند.

آیا من عصبی به نظر می رسم؟ ما منتظر پایان بازار تابستانی هستیم و من اعتماد زیادی به تیم دارم. ما هنوز بازیکنانی در کلاس جهانی در اینجا داریم که اهداف خودشان را دارند. ما می خواهیم در بازی های پیش رو پیروز شده و جام ها را درو کنیم. ما فاتح سه گانه شدیم، اما شکست برابر هوفنهایم ما را ناراحت کرد."

مانوئل نویر یا الکس نوبل: "من نمی توانم در مورد دروازه بان اصلی چیزی بگویم، از حضور الکس نوبل در بایرن بسیار خوشحالم و او یک دروازه بان بزرگ است، بنابراین ما خوشحالیم که نوبل را در اختیار داریم. اما من هنوز در مورد ترکیب اصلی تصمیم نگرفته ام و این اتفاق بعد از آخرین تمرین رخ می دهد."

برنامه ریزی فشرده فصل: "ما در تاریخ ۱۵ اکتبر با جام حذفی و در روز ۱۷ اکتبر در بوندسلیگا بازی می کنیم. قبل از آن، تیم ملی آلمان در ۱۳ اکتبر و به عنوان تیم ملی فرانسه در روز ۱۴ اکتبر به میدان می رود. باید دید آیا این روند منطقی است یا خیر."

تگ ها


بایرن مونیخ هانس فلیک