Banner

هانسی فلیک: به کوتینیو اطمینان کامل دارم

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ از عملکرد فیلیپ کوتینیو در فصل جاری ابراز رضایت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بایرن مونیخ در صورت تمایل به حفظ فیلیپ کوتینیو باید ۱۲۰ میلیون یورو در تابستان پیش رو به بارسلونا پرداخت کند. به نظر می رسد مدیران باشگاه آلمانی هنوز در مورد این رقم هنگفت به نتیجه نرسیده اند، اما هانسی فلیک مدعی شد مطمئن است ستاره برزیلی گل های حساسی در ادامه فصل به ثمر خواهد رساند.

هانسی فلیک گفت: "ما هنوز در همه رقابت ها حضور داریم، فقط چند تیم در اروپا چنین شرایطی دارند. تیم ما تشنه موفقیت است، با جاه طلبی و شور و شوق خود در هفته های آینده بازی می کنیم تا موفق شده و شادی هواداران خود را رقم بزنیم.

رابرت لواندوفسکی بازیکنی بسیار مهم برای ما است که در حال حاضر یافتن جایگزین برای او بسیار دشوار است. اما ما باید به عنوان تیم این مصدومیت را جبران کنیم. جوشوا زیرکزی بازیکنی ست که می تواند این شکاف را پر کند. او استعداد دارد اما باید روی موارد خاصی کار کند.

عملکرد فیلیپ کوتینیو؟ من کاملا به فیلیپ اطمینان دارم. او با تمام وجود تمرین کرده و هم تیمی هایش را نیز به سمت جلو سوق می دهد. سیگنال های مثبت از کوتینیو می بینیم و او در مسیر درست قرار دارد. من به فیلیپ اعتماد دارم و او در این فصل گل های تعیین کننده ای به ثمر خواهد رساند.

شرایط تیمو ورنر؟ لحظه ای که تیمو توپ را در اختیار دارد، بازیکن خطرناکی است. او ۲۱ گل زده و ۷ پاس گل ارسال کرده، تیمو ورنر می تواند برای تیم های بزرگی بازی کند."

بیشتر بخوانید:
گافی که منجر به سریع‌ترین تعویض تاریخ شد!
میلیاردری که لیگ برتر انگلیس را به هم ریخت!

تگ ها


هانس فلیک بایرن مونیخ فیلیپ کوتینیو فوتبال جهان فیلیپه کوتینیو Hans-Dieter Flick بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال