هانسی فلیک: علت شکست بایرن مونیخ خستگی نبود

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ معتقد است تیمش مقابل هوفنهلیم ضعیف ظاهر شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ که رکورد درخشان ۲۳ پیروزی متوالی را به ثبت رسانده بود، امروز در دیداری عجیب برابر هوفنهایم با نتیجه ۱-۴ مغلوب شد تا اولین شکست فصل را تجربه کند. هانسی فلیک در پایان بازی مدعی شد خستگی علت این شکست نبوده و بایرن موفق به خلق موقعیت چندانی روی دروازه حریف نشده است.

هانسی فلیک گفت: "موزیالا به جای تولیسن در ترکیب قرار گرفت، زیرا این بازیکن اخیرا بسیار خوب عمل کرده بود. من از داشتن الکس نوبل در ترکیب بایرن مونیخ بسیار خوشحالم، اما امروز ما تصمیم گرفتیم اسون اولرایش را در ترکیب قرار دهیم و او آگاهی بیشتری نسبت به فلسفه بازی ما داشت. نویل خیلی زیاد در تمرینات بایرن حضور نیافته بود و ما به همین دلیل به اولرایش بازی دادیم.

دلایل مختلفی برای شکست وجود داشت، اما من نمی توانم تیم خودن را به خاطر عدم تعهد و یا میل به پیروزی سرزنش کنم. ما کار را برای حریف آسان کردیم، باید از این بازی درس بگیریم و به سرعت از این شکست عبور کنیم. اکنون تمرکز بر روی مسبقه چهارشنبه شب است.

روشن بود که بالاخره چنین اتفاقی رخ می دهد و باید به شدت از هوفنهایم و عملکرد سباستین هوینس روی نیمکت این تیم تمجید کنم. من علت این نتیجه خستگی نمی دانم. ما موفق به خلق موقعیت های خوب و زیادی نشدیم. به هوفنهایم تبریک می گویم و آنها امروز بسیار خوب بازی کردند."

تگ ها


بایرن مونیخ هانس فلیک