هانسی فلیک و انتخاب کادر فنی‌اش برای تیم ملی آلمان

در حالی که تیم ملی آلمان با هدایت یوآخیم لوو مشغول آماده شدن برای نبرد سرنوشت‌ساز برابر انگلیس هستند، سرمربی آینده مانشافت مشغول تشکیل تیم دستیاران خود است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان پس از صعود به مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ روز سه شنبه باید در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف تیم ملی انگلیس، رقیب دیرینه خود برود. این ممکن است آخرین بازی مانشافت با هدایت یوآخیم لوو باشد که پیشتر اعلام کرده پس از یورو ۲۰۲۰ از سمت خود در تیم ملی آلمان کناره گیری خواهد کرد.

هانسی فلیک، سرمربی سابق بایرن مونیخ، قرار است تا پس از یواخیم لوو سکان هدایت مانشافت را در دست بگیرد. این روزها در حالی که سر آلمانی ها به بازی های نه چندان امیدوارکننده شاگردان لوو در یورو گرم است، فلیک در پشت صحنه سخت مشغول کار است تا هر چه زودتر تیم دستیارانش را برای هدایت مانشافت شکل دهد.

دنی روهل که در بایرن مونیخ نیز دستیار فلیک بود، به زودی در تیم ملی آلمان نیز به او خواهد پیوست. مارکوس سورگ و اندی کوپکه، دستیاران فعلی لوو، نیز قرار است در سمت خود باقی بمانند.

همچنین هانسی فلیک ادین ترزیچ را نیز در نظر داشت اما توافقی بین دو طرف صورت نگرفت و ترزیچ به کار خود در بروسیا دورتموند ادامه خواهد داد.

میروسلاو کلوزه نیز پیشنهاد فدراسیون فوتبال آلمان را به دلیل کسالت جسمی رد کرد. هرمان گرلند نیز یکی از مربیانی است که مشتاق است به تیم دستیاران فلیک بپیوندد.

به هولگر برویچ، یکی از دستیاران ناگلزمان، نیز سمتی مدیریتی در آکادمی تیم ملی فوتبال آلمان پیشنهاد شد اما بعید است ناگلزمان به او اجازه جدایی بدهد.

تگ ها


تیم ملی آلمان هانس فلیک یوآخیم لو یورو ۲۰۲۰