هانسی فلیک؛ کاندیدای شماره یک سرمربیگری بارسا

هانسی فلیک سرمربی سابق بایرن مونیخ ممکن است فصل بعد روی نیمکت بارسلونا بنشیند....

به گزارش "ورزش سه"، چند هفته پیش بود که هانسی فلیک خبر از پایان همکاری اش با بایرن پس از یک سال و نیم استثنایی داد. فلیک فصل گذشته بایرن را فاتح شش گانه کرد ولی امسال تنها بوندسلیگا را به کارنامه پرافتخار این باشگاه افزود. او با بایرن در جام حذفی و لیگ قهرمانان توفیقی کسب نکرد.

پس از هفته ها گمانه زنی در نهایت فلیک اعلام کرد که در پایان فصل از بایرن می رود و کمی بعد نیز اعلام شد یولیان ناگلزمن جانشین وی خواهد شد.

فلیک هنوز در مورد آینده تصمیم گیری نکرده ولی گفته می شود در پایان یورو ۲۰۲۰ جانشین یوآخیم لوو در تیم ملی آلمان خواهد شد.

در چنین شرایطی این روزها بحث بر سر حضور او در بارسلونا برای جانشینی رونالد کومان هم مطرح شده است.

امروز رادیو راک ۱ منبع نزدیک به باشگاه بارسلونا ادعا کرد که فلیک گزینه شماره ۱ خوان لاپورتا رئیس بارسا برای جانشینی رونالد کومان است.

پس از نتایج ضعیف اخیر بارسا در لالیگا و از دست رفتن شانس قهرمانی این تیم، شایعات برکناری کومان بیش از پیش به گوش می رسد. چند روز پیش در یک رستوران ایتالیایی، کومان و خوان لاپورتا رئیس بارسا دو ساعت و نیم گفت و گو کردند اما گفته می شود پس از بازی روز شنبه بارسا و ایبار که اخرین بازی فصل است، در مورد آینده او تصمیم گیری خواهد شد.

فلیک تقریبا با تیم ملی آلمان تمام کرده ولی طبق ادعای این منبع معتبر، شاید پیشنهاد بارسلونا نظر او را تغییر دهد و چالش بزرگی چون هدایت بارسا را قبول کند.

لاپورتا امروز صراحتا گفت که یک دوره در بارسلونا به اتمام رسیده و او هر کاری برای بازسازی تیم نیاز باشد انجام خواهد داد. او اخیرا با ژاوی برای جانشینی کومان وارد مذاکره شده بود ولی در نهایت پاسخ منفی شنید.

فلیک با بایرن سال گذشته سنگین ترین شکست تاریخ بارسا در لیگ قهرمانان را به این تیم تحمیل کرد(۸-۲) و خاطره ای تلخ را برای باشگاه کاتالان به جا گذاشت. او حاضر می شود بارسا را به مانشافت ترجیح بدهد؟

تگ ها


رونالد کومان لاپورتا هانس فلیک بایرن مونیخ بارسلونا