هانسی فلیک: حضور کلوزه بایرن را قوی تر می کند

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ از حضور میروسلاو کلوزه روی نیمکت این تیم استقبال کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیروز باشگاه بایرن مونیخ رسما اعلام کرد میروسلاو کلوزه، سرمربی تیم زیر ۱۷ سال بایرن مونیخ برای حضور در کادر فنی تیم اول به عنوان دستیار به توافق دست یافته است. حالا هانسی فلیک به تمجید از بهترین گلزن تاریخ جام جهانی پرداخته و مدعی شد حضور کلوزه قدرت بیشتری به کادر فنی بایرن مونیخ خواهد داد.

هانسی فلیک گفت: "با تجربه ای که میروسلاو کلوزه هنگام بازی کردن در بالاترین سطح فوتبال بین المللی داشته، حضور او قدرت مضاعفی به کادر فنی بایرن مونیخ خواهد داد. من و کلوزه مدت هایی طولانی است که یکدیگر را شناخته و همیشه برای هم احترام زیادی قائل بوده ایم، همچنین ما روزهای موفقی را در تیم ملی آلمان کنار یکگدیگر سپری کرده ایم."

سرمربی بایرن مونیخ همچنین در مورد شروع دوباره رقابن های بوندسلیگا از هفته آتی گفت: "من تصور می کنم در شرایط فعلی همه چیز مربوط به پذیرفتن این موقعیت است و آنچه پیش از این در اوایل فصل رخ داده دیگر اهمیتی ندارد. همه از چیز از ابتدا آغاز خواهد شد. برگزاری بازی ها بدون حضور تماشاگران اتفاقی خاص و متفاوت است و حالا همه چیز معطوف به قدرت ذهنی خواهد بود."

بیشتر بخوانید:
درخواست رسمی فدراسیون اسپانیا برای افزایش تعویض‌ها
ادعای لگانس؛ تاریخ شروع لالیگا: ۳۱ خرداد
چیمشیر: تیم من مدعی قهرمانی در ترکیه است 

تگ ها


بایرن مونیخ میروسلاو کلوزه هانس فلیک تیم ملی آلمان فوتبال جهان فوتبال