هانگ جبات»؛ امید سوریه برابر استرالیا

تیم ملی سوریه بعد از عملکرد دور از انتظار در آخرین مرحله انتخابی جام جهانی موفق شد با تساوی مقابل ایران و کسب ۱۳ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به ازبکستان در جایگاه سوم گروه A قرار بگیرد و برای نخستین بار راهی مرحله پلی آف شود تا بتواند امیدوارتر باشد در بزرگترین رویداد فوتبالی دنیا حضور پیدا کند ......

تیم ملی سوریه بعد از عملکرد دور از انتظار در آخرین مرحله انتخابی جام جهانی موفق شد با تساوی مقابل ایران و کسب ۱۳ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به ازبکستان در جایگاه سوم گروه A قرار بگیرد و برای نخستین بار راهی مرحله پلی آف شود تا بتواند امیدوارتر باشد در بزرگترین رویداد فوتبالی دنیا حضور پیدا کند.

سوری ها که در مرحله پلی آف آسیا در راه جام جهانی با حریف سر سختی به نام استرالیا(تیم سوم گروه B) مواجه شده اند، امروز میزبان دیدار رفت هستند که می توانند از این فرصت بهره لازم را ببرند و با کسب نتیجه لازم هفته آینده با روحیه بهتری در استرالیا به میدان بروند.

فدراسیون فوتبال سوریه در سه بازی پایانی مرحله گروهی ورزشگاه «هانگ جبات» مالزی را به عنوان میزبان معرفی کرد که در دو بازی برابر ازبکستان و قطر به پیروزی رسید و در دیدار برابر چین هم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد تا به دلیل همین موفقیت، این استادیوم را به عنوان میزبان جدال حساس با استرالیا معرفی کند.

تیم ملی سوریه از ساعت ۱۶ امروز در استادیوم ۴۰ هزار نفری «هانگ جبات» در ایالت مالاکا پذیرای استرالیایی است که نمی خواهد برخلاف ادوار قبل فرصت حضور در جام جهانی را از دست دهد.

بازی برگشت این دو تیم از ساعت ۱۲:۳۰ سه شنبه هفته آینده در ورزشگاه بزرگ استرالیا در شهر سیدنی برگزار می شود.

 

تگ ها


اخبار روز سوریه فوتبال