هاورتز: می‌دانم خیلی‌ها در مورد من تردید دارند

کای هاورتز، ستاره آلمانی چلسی، در پیروزی این تیم برابر اورتون نقشی کلیدی داشت. ضربه او پس از برخورد به مدافع اورتون وارد دروازه شد و گل اول بازی را شکل داد و همچنین خطای پنالتی صورت گرفته روی او، تبدیل به گل دوم آبی ها شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کای هاورتز می گوید که ماه های نخستین اش در چلسی سخت بوده اند اما معتقد است که برد ۲-۰ برابر اورتون می تواند آغاز درخشش او در این فصل باشد تا پایانی قدرتمند در لیگ برتر داشته باشد و منتقدان را ساکت کند.

هاورتز که در این بازی در نقش شماره ۹ کاذب در زمین حضور داشت یکی از بهترین نمایش های خود از زمان پیوستن به آبی ها از بایرلورکوزن را ارائه داد، روی هر دو گل چلسی نقشی کلیدی داشت و یک گل دیگر هم زد که VAR آن را مردود اعلام کرد.

هاوارتز اما معتقد است چنین نمایش بی نقصی باید تبدیل به استاندارد و نمایش معمول او بشود، نه یک استثنا. ستاره جوان چلسی پس از هفت ماه که از حضورش در استمفورد بریج می گذرد می گوید که اکنون وقت نمایش است.

هاورتز گفت: "سخت است که بگوییم آیا این بهترین نمایش من برای چلسی بود یا نه، اما چند ماه اول در اینجا برای من سخت بود. امیدوارم که حالا بتوانم اعتماد به نفس زیادی به دست بیاورم و از اینجا به بعد به همین شکل ادامه دهم.

اینکه به اینجا بیایم در حالی که همه چیز برایم جدید است و تازگی دارد، کار آسانی نبوده است. هر چند الان هفت ماه است که اینجا هستم، پس الان وقت نمایش دادن فرا رسیده است.

من قلبا می دانم که بسیاری از مردم راجع به من تردیدهایی دارند. من فقط به کارم ادامه می دهم و تلاش می کنم. سعی می کنم که در هر جلسه تمرین و در هر بازی به تیمم کمک کنم. این مهمترین چیز است. امیدوارم که این نمایش به من اعتماد به نفس زیادی بدهد. امیدوارم که بتوانم به همین خوبی به کارم ادامه دهم."

بیشتر بخوانید:

چلسیِ توخل رکورد کلین شیت را شکست

آنچلوتی: ما در سطح چلسی نیستیم

 

 

تگ ها


فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال