هاینکس: بایرن به عنوان تیم دوم صعود می‌کند

در شبی که روبرت لواندوفسکی و توماس مولر به دلیل مصدومیت در ترکیب بایرن حضور نداشتند، ابتدا باواریایی ها با گل کینگزلی کومان پیش افتادند اما کالوم مک گرگور توانست کار را به تساوی بکشد ......

در شبی که روبرت لواندوفسکی و توماس مولر به دلیل مصدومیت در ترکیب بایرن حضور نداشتند، ابتدا باواریایی ها با گل کینگزلی کومان پیش افتادند اما کالوم مک گرگور توانست کار را به تساوی بکشد. ولی گلی که خاوی مارتینز با ضربه سر به ثمر رساند، سه امتیاز بازی را نصیب بایرن کرد.

با این پیروزی، بایرن به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کرد اما با توجه به پیروزی 5-0 پاری سن ژرمن مقابل اندرلخت، تیم هاینکس همچنان در رتبه دوم گروه قرار دارد و او بعید می داند که بتوانند در دو دیدار باقی مانده، جای تیم پاریسی را در صدر جدول بگیرند.

او به خبرنگاران گفت:" می دانستیم که دیدار دشواری خواهد بود؛ یک دیدار پرفشار.ما در هفته های اخیر برنامه شلوغی داشتیم و در تمرینات به سختی کار کردیم. اما این طبیعی است.

فکر می کنم تیم در مالکیت توپ خوب کار کرد اما سلتیکدر مقاطعی از بازی به ما حمله کرد برای مان دردسر ساز شد.

ما روز شنبه یک دیدار دشوار مقابل لایپزیش داشتیم و امروز هم یک دیدار سخت دیگر انجام دادیم. البته که این بازی ها، انرژی زیادی از بازیکنان گرفت. مهم بود که صعود کنیم اما سخت است که در صدر گروه قرار بگیریم، آن هم به خاطر شکست 3-0 دیدار رفت مقابل پاری سن ژرمن."

 

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال