هاینکس: سویا شاید شانس نداشته باشد اما قدرت زیادی دارد

سرمربی بایرن مونیخ پیش از بازی با سویا درباره رکورد ضعیف برابر تیمهای اسپانیایی به صحبت پرداخت ......

سرمربی بایرن مونیخ پیش از بازی با سویا درباره رکورد ضعیف برابر تیم‌های اسپانیایی به صحبت پرداخت.

بایرن مونیخ باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف سویا برود.یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ  با این تیم موفق شد در فصل ۱۳ – ۲۰۱۲ سه گانه کسب کند اما بعد از آن سال بایرن مونیخ در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه سال متوالی با هدایت پپ گواردیولا به تیم‌های ‌اسپانیایی، (رئال مادرید ، بارسلونا و اتلتیکومادرید) باخت و حذف شد. سال گذشته هم بایرن مونیخ با هدایت کارلو آنچلوتی به رئال مادرید و درخشش کریستیانو رونالدو باخت.

یوپ هاینکس پیش از بازی با سویا، گفت‌: من اصلا طلسم برابر ‌اسپانیایی‌ها را قبول ندارم. ما در سال ۲۰۱۲ رئال مادرید را حذف کردیم. برابر بارسلونا که بهترین روزهای خودش را سپری می‌کرد توانستیم چهار بر صفر در خانه پیروز شویم و سه بر صفر در نوکمپ به برتری رسیدیم. این نشان می‌دهد  که هر سال شرایط فرق می‌کند. ما احترام زیادی برای سویا قائل هستیم. شاید آن‌ها نسبت به بقیه تیم‌های این فصل لیگ قهرمانان اروپا شانس زیادی نداشته باشند ولی در هر صورت از قدرت زیادی برخوردار هستند.

سرمربی بایرن مونیخ در ادامه‌ هم‌چنین ‌اضافه کرد: رئالی‌ها باید بدانند که بایرن مونیخ به هیچ وجه قصد فروش لواندوفسکی را ندارد و ما همان طور که قبلا هم اعلام کرده‌ایم او را در تیم نگه خواهیم داشت. من با بازیکنانم صحبت کرده‌ام و مطمئن هستم که او در بهترین فرم خود قرار خواهد داشت.  شک نکنید که او در فصل آینده هم در بایرن مونیخ خواهد بود و به میدان خواهد رفت.
بایرن مونیخ تقریبا قهرمانی خودش را در بوندسلیگا قطعی کرده است و حالا برای رسیدن به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا سویا را در پیش‌رو دارد که توانست در مرحله قبل منچستریونایتد را حذف کند.

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال