هتریک کالدرون برابر استقلالی ها!

گابریل کالدرون عملکرد خوبی مقابل مربیان استقلالی داشته و از ابتدای فصل تا حالا موفق به شکست سه مربی استقلالی شده است....

به گزارش مدال، تیم های پرسپولیس و شهرداری ماهشهر در حالی دیروز به مصاف هم رفتند که روی نیمکت تیم خوزستانی، مهدی پاشازاده حضور داشت. کسی که سال ها در تیم استقلال نقش آفرینی کرد و یکی از پیشکسوتان محبوب این باشگاه محسوب می‌شود.

پاشازاده اگرچه در خانه مبزبان پرسپولیس بود اما نتوانست از این مرحله عبور کند و با 2 گل مغلوب شد.شکستی که باعث شد تا به سومین مربی استقلالی تبدیل شود که مقابل تفکرات کالدرون شکست خورده اند.

 سرمربی پرسپولیس این فصل عملکرد بسیار خوبی برابر مربیان استقلالی داشته است.او ابتدا و در لیگ برتر فوتبال دو ستاره سابق آبی پوش را شکست داد و همان نتایج باعث شدند تا تیمش بالاتر از رقیب سنتی قرار گیرد. شاگردان کالدرون در اصفهان،ذوب آهنِ منصوریان را از پیش رو برداشتند و در اهواز نیز بر تیم جواد نکونام غلبه کردند.کالدرون پس از برتری برابر دو کاپیتان سابق استقلال، دیروز موفق به هتریک  شد و این بار در جام حذفی ، سومین کاپیتان - مربی استقلالی را هم شکست داد.

گفتنی است که کالدرون در بازی رفت دربی نیز موفق به شکست استراماچونی مربی وقت استقلال شده بود.

 

بیشتربخوانید:
شوک به سرخ ها؛ کالدرون از پرسپولیس می‌رود؟

 

تگ ها


هت تریک کالدرون مقابل مربیان استقلالی کالدرون و پاشازاده لیگ برتر فوتبال ایران جام حذفی فوتبال ایران استقلال پرسپولیس جام حذفی فوتبال