Banner

هت‌تریک آزمون با کمک یک بارسایی

ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ در دیدار با اورال موفق شده سه بار دروازه حریف را باز کند و یک پاس گل بدهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رقابت‌های لیگ برتر روسیه از امروز شنبه وارد هفته بیست و دوم شده که در دومین مسابقه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که برخلاف سه بازی اخیرش سردار آزمون را به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب داشت، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در استادیوم گازپروم آرنا مقابل اورال رده نهمی قرار گرفت.

آزمون که نمایش خیره کننده‌ای در بازی رفت مقابل اورال داشت، در بازگشت به ترکیب زنیت سنت‌پترزبورگ نیز دوباره برابر این تیم خوش درخشید و در دقیقه ۸ پس از دریافت شوت اوزدوئف از پشت محوطه جریمه و یک چرخش به موقع، به زیبایی با ضربه‌ای دقیق دروازه حریف را باز کرد.

سردار زمان زیادی برای اثبات شایستگی‌هایش در زمین نیاز نداشت و در دقیقه ۱۵ نیز توپ ارسالی از جناح راست زمین و ضربه سر ریباند شده آرتم زیوبا را با شوت بی‌نقص تبدیل به دومین گل تیمش کرد.

مالکوم، بازیکن سابق بارسلونا در دقیقه ۲۷ روی پاس داگلاس سانتوس گل چهارم زنیت سنت‌پترزبورگ را به نام خود ثبت کرد و نیمه اول با برتری یاران آزمون به پایان رسید.

نمایش خیره کننده سردارِ ایرانی در نیمه دوم هم تکرار شد و مهاجم ایرانی در دقیقه ۶۱ حرکتی که مالکوم با دریبل‌های پیاپیِ مدافعان اورال آغاز کرده و به او پاس داد را با ضربه پای راست و زمینی زد تا گل پنجم زنیت به ثمر برسد.

اورال در دقیقه ۶۶ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، اما کولاک آزمون در این بازی بی‌پایان نبود و او بعد از هت‌تریک، این بار با نفوذ سریع از سمت راست زمین و پاس در عرض برای سباستین دریوسی، این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار داد تا او با شوت محکم به طاق دروازه، ششمین گل تیمش را بزند.

آرتم زیوبا در دقیقه ۷۲ گل هفتم زنیت سنت‌پترزبورگ مقابل اورال را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا یاران آزمون در آستانه برتری پُر گل خانگی قرار بگیرند.

بیشتر بخوانید:
احتمال اهدای جام قهرمانی به لیورپول
شبکه‌های پخش فوتبال، پول مشتریان را پس نمی‌دهند

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال جهان لژیونرها اخبار لژیونرها سردار آزمون سردار آزمون فوتبال