هت تریک در افتتاحیه؛ داور وریا را ناکام گذاشت

اگر داور رای به تکرار پنالتی وریا غفوری نمی داد او زننده گل اول استقلال در افتتاحیه لیگ برتر لقب می گرفت و در این زمینه هت تریک می کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، زمانی که کوپال ناظمی به سود استقلال پنالتی اعلام کرد وریا غفوری پشت ضربه ایستاد و با یک ضربه محکم که شبیه به شوت بود دروازه هوادار را باز کرد اما داور در تصمیمی که دلیل آن مشخص نبود رای به تکرار ضربه داد. اینبار ضربه وریا توسط دروازه بان هوادار بازیخوانی و در نهایت مهار شد. 

وریا در هیجدهمین و بیستمین دوره لیگ برتر زننده گل نخست استقلال بوده و همان طور که اشاره شد اگر موفق به زدن گل به تیم هوادار می شد در زدن گل در افتتاحیه بازیها هت تریک می کرد که تصمیم داور او را در ثبت این افتخار ناکام گذاشت. دراین زمینه علیرضا نیکبخت واحدی رکوردار است که در چهار دوره زننده گل نخست تیم استقلال در لیگ برتر بوده است. 

البته وریا غفوری باید خوشحال باشد که بعد از هدر دادن ضربه پنالتی در تکرار دقایقی بعد ضربه جعفر سلمانی به گل تبدیل شد چرا که اگر استقلال به سه امتیاز این بازی دست پیدا نمی کرد کاپیتان به خاطر هدر دادن این ضربه پنالتی خود را سرزنش می کرد. البته باید منتظر نظر کارشناسان داوری در این باره بود. در تصاویر تلویزیونی که مشخص نشد چرا کوپال ناظمی دستور به تکرار ضربه پنالتی داد. شاید موضوع چیزی غیر از ورود بازیکنان دو تیم به محوطه جریمه پیش از زدن ضربه باشد.

تگ ها


وریا غفوری استقلال تهران