هت‌تریک موراتا، جمع خائنین کامل می‌شود؟

آلوارو موراتا در صورت پیوستن به بارسا تبدیل به سومین بازیکنی خواهد شد که هم برای رئال بازی کرده، هم برای اتلتیکو و بارسا....

به گزارش "ورزش سه"، آلوارو موراتا این فصل عملکرد چندان بدی در ترکیب یوونتوس نداشته اما با این حال نتوانسته مکس آلگری را متقاعد کند. همین موضوع باعث شده بود که بسیاری به جدایی احتمالی او از یووه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی اشاره کنند و این باشگاه نیز به دنبال جذب جانشینی برای او باشد.

روز گذشته صحبت‌هایی مبنی بر علاقه ژاوی به جذب این بازیکن و آغاز مذاکرات بارسا با یووه و اتلتیکو مادرید به گوش رسید و به نظر می رسد موراتا با بارسا برای امضای قراردادی ۱۸ ماهه به توافق رسیده و این یعنی در صورت توافق باشگاه‌ها با یکدیگر، این انتقال رسمی خواهد شد.

اگر موراتا راهی بارسا شود، تبدیل به سومین بازیکنی خواهد شد که در تاریخ فوتبال اسپانیا پیراهن هر سه باشگاه رئال، اتلتیکو و بارسا را به تن کرده است. پیش از او برند شوستر آلمانی و میکل سولر نیز این کار را انجام داده بودند.

شوستر در ابتدای دهه ۸۰ بازیکن بارسا بود ولی در اواخر آن دهه راهی رئال شد. او ابتدای دهه ۹۰ نیز سه سال برای اتلتیکو بازی کرد. میکل سولر بین سال های ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۱ بازیکن بارسا بود. او سپس راهی اتلتیکو شد و فصل ۹۶-۱۹۹۵ نیز برای رئال بازی کرد. باید دید موراتا نیز قدم جای این دو بازیکن خواهد گذاشت یا خیر.

تگ ها


آلوارو موراتا مالاگا برند شوستر فوتبال جهان لالیگا فوتبال