هت‌تریک و دو پاس گل؟ تصورش را نمی کردم

سرژ گنابری، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، انگیزه‌های زیادی برای پیشرفت در ادامه فصل دارد....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم بوندسلیگا مهمان اشتوتگارت بود. تیم یولیان ناگلزمان که این روزها در فرم فوق العاده ای به سر می برد، شب گذشته نیز نمایش درخشانی از خود ارائه داد و نهایتاً موفق شد با پنج گل حریفش را درهم بکوبد تا جایگاه باواریایی‌ها در صدر جدول حفظ شده باشد.

اما به طور قطع ستاره بی چون و چرای بایرن‌مونیخ در بازی شب گذشته کسی نبود به جز سرژ گنابری. وینگر آلمانی موفق شد سه گل از پنج گل بایرن مونیخ را وارد دروازه اشتوتگارت کند. اما این پایان درخشش ستاره آلمانی نبود و گنابری دو پاس گل نیز ارسال کرد تا شب بی نظیر را سپری کرده باشد.

سرژ گنابری متولد شهر اشتوتگارت آلمان است و دیروز موفق شد در جایی که به دنیا آمده چنین عملکرد فوق العاده ای داشته باشد. او در این باره گفت: "بازی کردن در اینجا احساس بسیار خوبی دارد و به نظر می‌رسد که گل‌های زیادی در اینجا به ثمر می رسانم. متاسفانه خانواده‌ام نتوانستند در اینجا حضور پیدا کند. اگر محدودیت وجود نداشت فکر می کنم تعداد زیادی از آنها در ورزشگاه حضور پیدا می‌کردند.

من واقعا به دنبال این بودم که رو به جلو حرکت کنم چرا که اخیراً خیلی بازی نکرده بودم. انگیزه زیادی داشتم اما نمی توانستم تصور کنم که بازی برای من اینگونه به پایان برسد."

تگ ها


بایرن مونیخ سرژ گنابری