هجوم دوباره هواداران پرسپولیس به صادق محرمی/ تیم ملی ما پرسپولیسه

هواداران تیم پرسپولیس به پست اینستاگرامی صادق محرمی واکنش نشان دادند. به گزارش خبرنگار مدال، بعد از اینکه صادق محرمی شب گذش ......

هواداران تیم پرسپولیس به پست اینستاگرامی صادق محرمی واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرنگار مدال، بعد از اینکه صادق محرمی شب گذشته برای دومین بار برای تیم ملی به میدان رفت درست مانند بار اول مورد حمله هواداران پرسپولیس قرار گرفت.
دعوت از محرمی به تیم ملی درست بعد از جدایی از پرسپولیس باعث شد تا این سوتفاهم برای هواداران این تیم به وجود بیاید که کارلوس کی روش از سر لجبازی و به خاطر اختلافاتی که با برانکو داشته، محرمی را زمان حضور در پرسپولیس به تیم ملی دعوت نمی کرده است.
هواداران پرسپولیس معتقدند که محرمی برای ملی پوش شدن تیم محروم شان را رها کرده و به دینازاگراب کرواسی رفته و به همین دلیل هنوز هم از خشم این هواداران علیه بازیکن سابق شان کاسته نشده است.
حالا محرمی بعد از دومین بازی خود در تیم ملی مقابل بولیوی تصویری با پیراهنی که شب گذشته برتن داشت به اشتراک گذاشته و باز بودن کامنت های این پست باعث شده تا هواداران پرسپولیس به اینستاگرام این بازیکن رفته و او کارلوس کی روش را مورد انتقاد قرار دهند.
این هواداران با هشتگ #تیم_ملی_من_پرسپولیسه سعی دارند تا به محرمی بفهمانند که ارزش پیراهن تیمی که پیش از این برتن داشته چیزی کم از تیم ملی ندارد. زیر پست محرمی هزاران کامنت گذاشته شده که اکثرشان در انتقاد از او و کی روش است.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال