هخامنش: نگذاشتند برای پرسپولیس تونل بزنیم ولی ..

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن می گوید خیال بازیکنان این تیم برای ماندن هنوز راحت نشده و با تمام وجود در بازی های باقی مانده به میدان خواهند رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وفا هخامنش مدافع میانی تیم فوتبال ذوب آهن، در رابطه با پیروزی یک بر صفر این تیم برابر پرسپولیس اینطور حرف هایش را آغاز کرد: خدا را شکر بعد از چند بازی که داوری به ضرر ما بود و امتیازاتی را ازدست دادیم و تیم به شرایط بحرانی رفته بود و استرس روی ما فشار آورده بود، این بازی را با پیروزی مقابل قهرمان مسابقات و یک تیم بزرگ پشت سر گذاشتیم و خیلی بابت این برد خوشحالیم.
او ادامه داد: تقریبا ما به شرایط خوی در جدول رده بندی رسیدیم. هنوز ماندمان ولی صد در صد نیست. اما با اینکه امتیازات خیلی زیادی را از دست داده ایم، به دنبال امتیازت کامل هستیم تا جایگاه بهتریی به دست بیاوریم. 


مدافع سابق نفت آبادان و خونه به خونه در رابطه با دو بازی باقی مانده تیمش مقابل نساجی مازندران و گل گهر سیرجان بیان کرد: ما دو بازی خیلی سخت داریم. نساجی مازندران خیلی روی فرم است ولی ما تیم کوچکی نیستیم و می رویم در قائمشهر هم امتیاز بگیریم و کارمان را تمام کنیم. 


او سپس با اشاره به حساسیت بازی برابر گل گهر عنوان کرد: بازی آخر هم یک بازی مستقیم میان ما و گل گهر است که شرایط خوبی در جدول نداریم. گل گهر اگر امروز بازی را ببرد، شرایط قبل برای ما حاکم می شود و بازی بعد فینال گونه می شود. امیدوارم شرایط گل گهر تا بازی با ما خوب شده باشد و اگر نشده باشد، باید فوتبال خوبی بازی کنیم و از حقانیت خودمان دفاع کنیم.


از هخامنش در مورد ماجرای حاشیه ای تونل زدن برای پرسپولیس پرسیدیم که او در واکنش به این سوال گفت: ما باشگاهمان هیچ مشکلی برای تونل زدن برای قهرمان نداشت و از اول هم قرار بود این کار را انجام دهیم، ولی شرایط طوری رقم خورد که راضی به این کار نبودند. نمی دانم این مسئله چرا اینقدر بزرگ شده بود. پرسپولیس قهرمان شده و این یک کار روتین است و برای تیم قهرمان معمولا انجام می شود. ما هم قرار بود این کار را انجام بدهیم ولی باشگاه احساس کرد شاید بعد از بازی مشکلاتی ایجاد شود و ارزش کار ما در صورت پیروزی پایین بیاید. احتمالا اگر اگر تونل می زدیم و بازی را می بردیم، حرف و حدیث پیش می آمد که پرسپولیس به ما راه داده و به همین خاطر لحظه آخر تصمیم گرفته شد که این کار را انجام نشود ولی قبل از بازی رفتیم و به گل محمدی، بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس که با شایستگی قهرمان شد، تبریک گفتیم. تبریک گفتیم. این قهرمانی حقشان بود.


او در مورد پیروزی برابر پرسپولیس در کنار جشن قهرمانی این تیم عنوان کرد: بردن تیم های پایتخت تیم های بزرگ خوشحالی خاصی دارد. این بازی ای است که سالی دو بار برای ما انجام می شود. خیلی خوشحال بودیم. شرایط ما در این بازی خیلی حساس بود و این شیرینی برد را برای ما چند برابر کرد.


هخامنش مدافع بلندقامت و سرزن تیم فوتبال ذوب آهن که در این بازی و در یک برخورد با مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس دچار آسیب دیدگی از ناحیه سر شد، می گوید مشکل خاصی از این جهت ندارد و حرف هایش را اینطور خاتمه داد: در آخر می خواهم قهرمانی پرسپولیس را تبریک بگویم و اینکه این قهرمانی حقشان بود. امیدوارم تیم ما هم در این دو بازی، شرایط خوبی را تجربه کند و بتوانیم امتیازات کامل را بگیریم تا جایگاه خودمان را در جدول رده بندی بهبود بدهیم. واقعا این جایگاه واقعی ذوب آهن نیست. از سوی دیگر امیدوارم در بازی های باقی مانده، بهترین شرایط برای انجام فوتبال فراهم شود و نتایج در زمین و با شایستگی‌ای که تیم ها دارند، رقم بخورد.

بیشتر ببینید:

حواشی جشن قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین بار

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس - ذوب آهن

 

 

تگ ها


وفا هخامنش ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال