هدفم درخشش در رده بزرگسالان است

قهرمان وزن ۶۳ کیلوگرم کشتی فرنگی امیدهای جهان گفت: تمام سعی و تلاش من بر این است تا در رده بزرگسالان هم به مدال برسم و توانایی خودم را اثبات کنم....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، میثم دلخانی دارنده مدال طلای کشتی فرنگی مسابقات زیر ۲۳ سال جهان اظهار داشت: پس از اینکه اردوهای تیم ملی تعطیل شد با توجه به حساسیت و محدودیت های کرونایی سعی کردم همچنان به تمرین بپردازم. بر این اساس تمرینات برنامه ریزی شده کشتی و بدنسازی را در دستور کار قرار دادم و با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی مشغول حفظ توان جسمی و روحی شدم.

وی تصریح کرد: اهداف زیادی در سر دارم و به همین دلیل از همان ابتدای تعطیلی اردوهای تیم ملی سعی کردم به خوبی از این فرصت استفاده کنم و تمرینات را با جدیت و البته احتیاط پشت سر بگذارم. حدود ۶ تا ۷ جلسه تمرین کشتی و بدنسازی در هفته و همچنین تمرینات اختصاصی روی نقاط ضعفم را در برنامه داشتم و خوشبختانه روند رو به رشدی را پشت سر گذاشتم.

قهرمان کشتی فرنگی امیدهای جهان افزود: یکی از مهمترین اهداف من رسیدن به دوبنده تیم ملی بزرگسالان و کسب مدال جهانی در این رده است که امیدوارم این اتفاق در رقابتهای جهانی ۲۰۲۰ صربستان برایم رقم بخورد. البته این پایان خواسته ها و اهدافم نیست و امیدوارم با این موفقیت ضمن اثبات توانمندی هایم به کادر فنی تیم ملی، بتوانم در المپیک هم شانس حضور داشته باشم.

دلخانی در پایان گفت: در تمامی رده‌های سنی در تیم ملی ایران حضور داشتم و تمام وقت و انرژی و عمرم را تاکنون برای کشتی صرف کرده ام. در نتیجه هیچ منبع درآمدی به جز حضور در رقابتهای لیگ ندارم. امیدوارم متولیان ورزش و همچنین ستاد نقابله با کرونا هر چه زودتر تکلیف این موضوع را روشن کنند تا ما بتوانیم با حضوردر لیگ کشتی، بخش عمده ای از مسایل و مشکلات مالی خودمان را برطرف سازیم.

تگ ها


کشتی