هدفم کسب مدال در المپیک است/ در تورنمنت ایتالیا محک خواهم خورد

عضو تیم ملی وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد گفت: هدفم کسب مدال در المپیک است و برای ملی پوش شدن تمام تلاش خود را می‌کنم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، علیرضا کریمی با بیان اینکه پس از رفع مصدومیتش شرایط خیلی خوبی دارد، گفت: پیش از این تمرینات بدنسازی را انجام می‌دادم و از لحاظ بدنی خوب بودم اما با توجه به اینکه تمرینات کشتی را انجام نداده بودم کمی عقب افتادم که در چند مرحله اردوی برگزار شده، این عقب افتادگی را جبران کردم و رفته رفته هم بهتر می‌شوم.

وی در مورد حضورش در وزن ۹۷ کیلوگرم گفت: قصد داشتم در انتخابی تیم ملی برای حضور در صربستان، شرکت کنم که با نظر دکتر کیهانی ریسک نکردم و از حضور در این رقابت‌ها منصرف شدم.

دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان تصریح کرد: با نظر کادر فنی قرار است در رقابت‌های بین المللی پلیکونه ایتالیا شرکت کنم و با توجه به اینکه این رقابت‌ها رنکینگ جهانی ۲۰۲۱ است، به احتمال زیاد کشتی گیران خوبی در آن شرکت می‌کنند و می‌توانم در این مسابقات خود را محک خوبی بزنم.

وی با بیان اینکه خودش را به جمع مدعیان وزن ۹۷ کیلوگرم اضافه کرده، گفت: با توجه به تجربیاتی که دارم و با تلاشی که انجام می‌دهم تصمیمم کسب دوبنده تیم ملی است.

کریمی ادامه داد: هدفم کسب مدال در المپیک توکیو است و برای کسب دوبنده تیم ملی و احقاق این هدف می جنگم.

وی با بیان اینکه انگیزه و روحیه خوبی برای تمرین کردن در اردوها دارد گفت: کشتی گیری می‌تواند راهی المپیک شود که خودش را به همه از جمله مدعیان و کادر فنی ثابت کند و باید بر تمامی حریفان داخلی خود غلبه کند.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی تیم ملی انجام می‌دهیم و شرایط اردویی به لحاظ تغذیه، اسکان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خوب است و در این ۶ ماه باقی مانده تا المپیک باید بدون توجه به حاشیه‌ها و در آرامش به کار خود ادامه دهیم.

بیشتر بخوانید:

احسان‌پور و کریمی به گزینشی اول نمی‌روند

اردوی آزاد و فرنگی‌کاران این هفته به پایان می‌رسد

 

 

تگ ها


علیرضا کریمی کشتی آزاد اردوی تدارکاتی کشتی