هدفگذاری‌هایی برای تیم سایپا داریم/ بازی‌های سختی در پیش است

سرمربی تیم والیبال سایپای تهران در آستانه دیدارهای هفته یازدهم گفت: اهدافی را برای تیم ترسیم کرده ایم که با یاری خداوند و همت بازیکنان به آن خواهیم رسید....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مصطفی کارخانه درباره آغاز رقابت‌های هفته دوم لیگ متمرکز والیبال گفت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. پس از پایان هفته نخست لیگ متمرکز نشستی با بازیکنان برگزار کردیم. تمام تلاش این بود در این مدت نقاط ضعف خود را بپوشانیم و با انرژی تر از گذشته مسابقات را ادامه دهیم. خدا را شکر تمرینات سخت و محکمی را پشت سر گذاشته‌ایم.

سرمربی تیم والیبال سایپای تهران گفت: بازی‌های سختی را در ادامه داریم. در ابتدا با تیم پیکان و سپس تیم‌های سیرجان و سپاهان رقابت می‌کنیم. هدف گذاری مشخصی داریم. امیدوارم خدا نیز به ما کمک کند و با همت و تلاش بازیکنان به اهدافمان دست یابیم.

وی در پاسخ به این سوال که ظاهراً کف پوش خانه والیبال سر است و در تمرین روز دوشنبه مشکلاتی را برای تیم به وجود آورده، آیا صحت دارد؟ اظهار داشت: بله؛ سالن خانه والیبال کمی سر است. حیف است سالن به این خوبی دارای چنین کف پوشی باشد. غالب ملی پوشان در تیم‌های مختلف در این سالن بازی خواهند کرد. همانطور که شاهد بودید، مجتبی میرزاجانپور و غلامی در این سالن دچار آسیب شدند. این سالن کیفیت کار را پایین می‌آورد. از فدراسیون و هیئت والیبال تهران خواهش می‌کنیم اقداماتی در این زمینه انجام دهند.

پس از پایان تمرین نشست خوبی با عشایری رئیس هیئت والیبال تهران برگزار کردیم. امیدوارم که اتفاقات خوبی رقم بخورد. به هر حال بازیکنان والیبال سرمایه‌های ما هستند و نباید به آنها آسیبی برسد.

تگ ها


مصطفی کارخانه والیبال تمرین تیم ملی والیبال والیبال