هدف آلومینیوم مشخص شد؛ ماندن در جدول

آلومینیوم اراک با وجود نمایش های نا امید کننده در هفته های ابتدایی و دست و پنجه نرم کردن با برخی حواشی در هفته های اخیر به تیم خوب و قابل احترامی تبدیل شده است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، بعد از حمایت همه جانبه باشگاه از رسول خطیبی این مربی جوان خیلی زود شرایط تیمش را تغییر داد و حالا آلومینیوم اراک یکی از تیم های خوب لیگ برتر در سبک بازی و هم چنین نتیجه گیری به حساب می آید بطوریکه تا رده هفتم جدول صعود کرده است. 

شاید با روندی که آلومینیوم اراک در پیش گرفته حالا انتظارات از این تیم بالا رفته و اراکی ها منتظر هستند آلومینیوم به این روند ادامه و ماجراجویی داشته باشد. رسول خطیبی مخالف این موضوع است و دوست ندارد تیمش بابت نتیجه گیری در بازی های پیش رو فشاری را تحمل کند. او در مصاحبه ای که با روابط عمومی باشگاه داشت به این نکته مهم اشاره کرد؛ هدف آلومینیوم اراک در اولین فصل حضور در بازی ها ماندن در جدول بازی ها است. 

او در این باره می گوید: درست است که تیم ما نتایج خوبی در چند هفته اخیر کسب کرده و به جمع هفت تیم اول رسیده اما توقعات از تیم ما نباید باعث فشار بر روی بازیکنان شود. هرچند همه ما، کادرفنی و بازیکنان تمام تلاش خود را برای کسب بهترین جایگاه خواهیم کرد.هدف اصلی ما در این فصل باقی ماندن در لیگ برتر است. از هواداران ممنونم که همیشه و در همه حال تیم را حمایت کرده‌اند. البته امسال رقابت در لیگ برتر فشرده و نزدیک و سطح تیم ها به هم نزدیک است.

تگ ها


آلومینیوم اراک