هدف استقلال در لیگ نوزدهم مشخص شد

رییس هیات مدیره استقلال گفت: هدف گذاری این باشگاه برای فصل آینده قهرمانی است و همه ابزار لازم را بر ای تحقق این امر آماده خواهیم کرد....

به گزارش مدال، «احمد سعادتمند» اظهار داشت: جا در ابتدا از «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ایرانسل تشکر ویژه ای داشته باشم که پس از مصاحبه بنده پیگیر مطالبات باشگاه استقلال شدند و روز گذشته جلسه ای با حضور مدیرعامل این شرکت با امیر حسین فتحی، کامران منزوی و اسماعیل خلیل زاده برگزار شد و طرفین در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند.

وی افزود: باشگاه استقلال به دنبال این است که با دریافت مطالبات خود بتواند بر مشکلات مالی فائق و موانعی که پیش روی این تیم است را برطرف سازد.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: هواداران استقلال نگران شرایط تیم نباشند و خادمان آنها نهایت تلاش خود را به کار بسته‌اند تا بتوانند شادی را برایشان به ارمغان آورند. به طور حتم خبرهای خوبی از باشگاه استقلال در آینده‌ای نزدیک به بیرون درز پیدا خواهد کرد.

سعادتمد تصریح کرد: در نشست هیأت مدیره باشگاه استقلال که روز گذشته برگزار شد درباره شرایط تیم به گفت و گو پرداختیم و یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت هدفگذاری استقلال برای لیگ نوزدهم بود.

وی تاکید کرد: هدف گذاری استقلال برای فصل آینده قهرمانی است و به امید خدا تمامی ابزار لازم را بر ای تحقق این امر آماده خواهیم کرد.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان گفت: من به طور رسمی از «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات دعوت خواهم کرد تا در روز اول تمرینات استقلال برای شروع فصل جدید حاضر شده و با ایشان از نزدیک به صحبت بپردازیم.

بیشتر بخوانیم:

نقل و انتقالات استقلال/ ماندن وریا و کریمی در هاله‌ای از ابهام

از استراماچونی چه خبر؟!/مربی ایتالیایی امروز معرفی می‌شود؟

 

تگ ها


باشگاه استقلال رئیس هیات مدیره استقلال احمد سعادتمند لیگ نوزدهم استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال