هدف اصلی بارسلونا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰

بارسلونا از همین حالا هدف اصلی خود برای تقویت خط میانی پا به سن گذاشته خود در تابستان ۲۰۲۰ را مشخص کرده است...

بارسلونا از همین حالا هدف اصلی خود برای تقویت خط میانی پا به سن گذاشته خود در تابستان ۲۰۲۰ را مشخص کرده است

به گزارش مدال، بارسلونا مدت‌هاست که به فابین روئیز، هافبک اسپانیایی ناپولی علاقه دارد. زمانی که روئیز به طور قرضی در الچه بازی می‌کرد، بارسا در آن زمان او را برای تیم بی می‌خواست اما در نهایت زمانی که او با درخشش در لباس بتیس به بازیکنی ۱۵ میلیون یورویی تبدیل شد بارسلونا دچار تردید شد و در نهایت از خرید او منصرف شد. نهایتاً زمانی که بند آزادسازی روئیز به ۳۰ میلیون یورو رسیده بود، ناپولی زودتر دست به کار شد و او را جذب کرد.

با این حال فابین روئیز هنوز هم هافبک مورد علاقه بارسلونا است. مدیران اعتقاد دارند سبک بازی او کاملاً منطبق با بارسا است و روئیز خرید موفقی خواهد شد. روئیز ۲۳ ساله که حالا قلب خط میانی ناپولی است و بازیکنی ملی پوش به شمار می‌رود، تا سال ۲۰۲۳ با ناپولی قرارداد دارد و خریدش به اولویت نقل و انتقالاتی بارسا در تابستان ۲۰۲۰ تبدیل شده است. اریک آبیدال اخیراً عملکرد رویز در جریان پیروزی ناپولی مقابل لچه را از نزدیک تماشا کرد.

بارسا که می‌داند در انتهای فصل جاری بوسکتس، راکیتیچ و ویدال همگی ۳۲ سال را رد می‌کنند، به فکر تامین آینده خط میانی است. برنامه این است که خط هافبکی متشکل از روئیز، فرنکی دی یونگ و آرتور در بارسا شکل بگیرد. البته مدیران و استعدادیابان بارسا معتقدند روئیز هافبکی هجومی است.

اخبار مرتبط:

عدم توافق میان بارسلونا و نیمار؛ قاضی حرف آخر را خواهد زد

هدف اصلی بارسلونا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان اریک آبیدال تابستان ۲۰۲۰ فوتبال