هدف اصلی و بزرگ منچستریونایتد در نقل‌وانتقالات مشخص شد

مسئولان باشگاه منچستریونایتد جیدون سانچو مهاجم و ستاره جوان دورتموند را هدف اصلی خود در نقل‌وانتقالات بعدی قرار داده‌اند و امیدوارند او را در تابستان آینده به اولدترافورد بیاورند....

مسئولان باشگاه منچستریونایتد جیدون سانچو مهاجم و ستاره جوان دورتموند را هدف اصلی خود در نقل‌وانتقالات بعدی قرار داده‌اند و امیدوارند او را در تابستان آینده به اولدترافورد بیاورند.

به گزارش مدال؛ سران باشگاه منچستریونایتد به «اوله‌گونار» سولسشر ضمانت داده‌اند که چند پنجره نقل‌وانتقالاتی دیگر زمان دارد تا تیم دلخواهش را بسازد و حالا طبق گفته «Evening Standard» شیاطین سرخ در پایان فصل می‌خواهند پیشنهاد جدیدی برای جذب «جیدون سانچو» به دورتموند ارائه دهند.

سولسشر دوست داشت ستاره جوان دورتموند را همین تابستان به اولدترافورد بیاورد اما دورتموند او را غیرقابل فروش معرفی کرد. علیرغم تمدید قرارداد وینگر انگلیسی با دورتموند اما شیاطین سرخ از علاقه خود به او عقب‌نشینی نخواهند کرد.

با جدایی «روملو لوکاکو» و «الکسیس سانچز» منچستریونایتد مهاجم جدیدی جذب نکرده و باید تا زمستان برای تقویت خط حمله خود صبر کند اما قطعا جذب سانچو هدف اصلی سرخ‌های شهر منچستر در تابستان 2020 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

هواداران منچستریونایتد خواهان جدایی پوگبا شدند+ عکس

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ دورتموند زنبور‌ها اوله گونار سولسشر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان جیدن سانچو بورسیا دورتموند منچستر یونایتد لیگ برتر Bundesliga فوتبال